Malwarebytes Estonia OÜ
Registrisse kantud 12755442Malwarebytes Estonia OÜ (registrikood 12755442) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2024. aasta müügitulu oli 5 512 800 eurot ja puhaskasum 285 026 eurot, bilansimaht 8 047 284 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Malwarebytes Ltd. Juhatuse liige on Marcin Lukasz Kleczynski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.11.2014 (11 a 10 k) · Kai tn 1, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE101867896 · osakapital 2 501 € · majandusaasta 01.02–31.01
- KMKR number
- EE101867896
- Osakapital
- 2 501 €
- Majandusaasta
- 01.02 – 31.01
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 5,2 % | 2023: 4,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,5 % | 2023: 13,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,8 % | 2023: 50,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2023: 2,3 |
| Müügitulu kasv | −52,5 % | 2023: +0,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +3,9 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 512 800 | 11 610 696 | 11 509 407 | 8 957 758 | 5 685 301 | 4 557 001 |
| Puhaskasum | 285 026 | 537 303 | 497 050 | 25 432 | 478 849 | 298 545 |
| Käibevara | 6 493 648 | 6 066 419 | 4 814 853 | 3 466 260 | 2 398 420 | 1 500 873 |
| Põhivara | 1 553 636 | 1 972 485 | 2 533 139 | 1 123 428 | 1 334 591 | 400 530 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 047 284 | 8 038 904 | 7 347 992 | 4 589 688 | 3 733 011 | 1 901 403 |
| Kohustised kokku | 3 639 343 | 4 015 459 | 4 134 595 | 2 179 011 | 1 937 819 | 559 072 |
| Omakapital | 4 407 941 | 4 023 445 | 3 213 397 | 2 410 677 | 1 795 192 | 1 342 331 |
| Kasumimarginaal | 5,2 % | 4,6 % | 4,3 % | 0,3 % | 8,4 % | 6,6 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 493 648 € · 80,7 %
- Põhivara 1 553 636 € · 19,3 %
- Lühiajalised kohustised 2 546 552 € · 31,6 %
- Pikaajalised kohustised 1 092 791 € · 13,6 %
- Omakapital 4 407 941 € · 54,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 45,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 19,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 530 263 € | 550 630 € | 1 824 167 € | 54 |
| II kv 2026 | 488 583 € | 523 715 € | 1 825 653 € | 54 |
| I kv 2026 | 496 989 € | 523 738 € | 1 676 901 € | 54 |
| IV kv 2025 | 461 092 € | 492 877 € | 1 483 147 € | 55 |
| III kv 2025 | 446 018 € | 477 895 € | 1 497 966 € | 58 |
| II kv 2025 | 428 872 € | 457 022 € | 1 329 574 € | 60 |
| I kv 2025 | 651 674 € | 695 554 € | 1 254 150 € | 58 |
| IV kv 2024 | 835 919 € | 888 009 € | 1 215 803 € | 56 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 176 754 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 183 543 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 29,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 608 056 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 6 536 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marcin Lukasz Kleczynski
- ThreatDown Estonia OÜ Tegelik kasusaaja
-
Fernando Gonçalves Francisco
- OÜ EMEA Partners Juhatuse liige
- Lighthouse Apartments OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Oikosofy Osanik
- Serra Tech OÜ Tegelik kasusaaja
-
Jason Michael Saham
- Atlantis Partners Global OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 22. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Info ja side (EMTAK 62) 6 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 8 582 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Eesti Töötukassa · maksed 8 582 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.04.2026Muutmiskanne Ä 10201191 / 11
-
27.01.2025Muutmiskanne Ä 10201191 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10201191 / 9
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10201191 / 8
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 10201191 / 7
-
15.08.2017Muutmiskanne Ä 10201191 / 6
-
08.07.2016Muutmiskanne Ä 10201191 / 4
-
08.07.2016Muutmiskanne Ä 10201191 / 5
-
28.06.2016Muutmiskanne Ä 10201191 / 3
-
17.06.2016Muutmiskanne Ä 10201191 / M3
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10201191 / 2
-
19.11.2014Esmakanne Ä 10201191
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 16.07.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 29.07.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 17.07.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 25.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2015 | – | – |