Serra Tech OÜ
Registrisse kantud 17010787Serra Tech OÜ (registrikood 17010787) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus (EMTAK 64311). Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: OÜ EMEA Partners. Juhatuse liige on Fernando Gonçalves Francisco. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.06.2024 (2 a 4 k) · Lõõtsa tn 8a, Tallinn, 11415
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 0 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 0 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -0,9 % | 2024: -0,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,9 | 2024: 156,2 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | – | – |
| Puhaskasum | -1 075 | -1 423 |
| Käibevara | 72 222 | 284 640 |
| Põhivara | 220 000 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 292 222 | 284 640 |
| Kohustised kokku | 294 720 | 286 063 |
| Omakapital | -2 498 | -1 423 |
| Kasumimarginaal | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 72 222 € · 24,7 %
- Põhivara 220 000 € · 75,3 %
- Lühiajalised kohustised 10 479 € · 3,6 %
- Pikaajalised kohustised 284 241 € · 97,3 %
- Omakapital -2 498 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 100,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 75,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Fernando Gonçalves Francisco
- Malwarebytes Estonia OÜ Prokurist
- OÜ EMEA Partners Juhatuse liige
- Lighthouse Apartments OÜ Osanik
- OÜ Oikosofy Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 05.12.2024
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
OÜ EMEA Partners 100 %
Skeem
LEI 984500589A857UC3BF41
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.12.2024Muutmiskanne Ä 50257589 / 2
-
17.06.2024Esmakanne Ä 50257589
-
13.06.2024Esmakanne Ä 50257589 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |