LePe OÜ
Registrisse kantud 12779454LePe OÜ (registrikood 12779454) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Kähu küla, tegevusala lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine (EMTAK 56221). 2025. aasta müügitulu oli 609 684 eurot ja puhaskasum 103 525 eurot, bilansimaht 474 077 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Peeter Arro, Rainis Arro. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.01.2015 (11 a 9 k) · Kõrtsi, Kähu küla, 68506
Registriandmed KMKR EE102307193 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102307193
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 17,0 % | 2024: 14,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 53,1 % | 2024: 80,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,1 % | 2024: 22,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +26,4 % | 2024: +28,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +151,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 609 684 | 482 353 | 375 982 | 233 218 | 124 973 | 6 100 | 0 |
| Puhaskasum | 103 525 | 71 546 | 99 572 | 18 749 | -99 183 | -1 720 | 0 |
| Käibevara | 172 861 | 97 025 | 85 921 | 29 038 | 23 849 | 507 | 3 895 |
| Põhivara | 301 216 | 291 569 | 10 391 | 9 209 | 9 921 | 6 600 | 6 718 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 474 077 | 388 594 | 96 312 | 38 247 | 33 770 | 7 107 | 10 613 |
| Kohustised kokku | 279 273 | 299 636 | 78 944 | 120 451 | 134 724 | 8 878 | 7 953 |
| Omakapital | 194 804 | 88 958 | 17 368 | -82 204 | -100 954 | -1 771 | 2 660 |
| Kasumimarginaal | 17,0 % | 14,8 % | 26,5 % | 8,0 % | -79,4 % | -28,2 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 172 861 € · 36,5 %
- Põhivara 301 216 € · 63,5 %
- Lühiajalised kohustised 147 415 € · 31,1 %
- Pikaajalised kohustised 131 858 € · 27,8 %
- Omakapital 194 804 € · 41,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 58,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 63,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 34 724 € | 11 663 € | 165 781 € | 7 |
| II kv 2026 | 23 801 € | 9 698 € | 155 898 € | 5 |
| I kv 2026 | 20 137 € | 9 480 € | 152 041 € | 5 |
| IV kv 2025 | 28 281 € | 12 504 € | 158 995 € | 6 |
| III kv 2025 | 25 235 € | 11 317 € | 164 551 € | 6 |
| II kv 2025 | 20 210 € | 7 206 € | 149 008 € | 5 |
| I kv 2025 | 6 007 € | 2 593 € | 127 825 € | 2 |
| IV kv 2024 | 3 629 € | 5 672 € | 123 475 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 575 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 888 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 33,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 55 260 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 068 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Peeter Arro
- Mulgimaa Arenduskoda Tegelik kasusaaja
- OÜ Kivimäe Hostel Juhatuse liige
- Helme Hooldekodu OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Helme Selts Juhatuse liige
- MTÜ Õhne jõe veskitee Tegelik kasusaaja
- Taagepera Veejõud OÜ Tegelik kasusaaja
-
Rainis Arro
- OÜ Kivimäe Hostel Juhatuse liige
- MTÜ Õhne jõe veskitee Juhatuse liige
- Taagepera Veejõud OÜ Juhatuse liige
-
OÜ Kivimäe Hostel
- Taagepera Veejõud OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| LePe OÜ | 15 % | 1 500 € | 17.08.2026 | 609 684 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
OÜ Kivimäe Hostel 85 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toitlustamine · Tunnustatud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Tõrva vald 37,8 %
- 4. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Tõrva vald 17,0 %
- 10. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Tõrva vald 53,1 %
- 12. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Tõrva vald 26,4 %
- 20. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Tõrva vald 103 525 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 9 601 |
| Müük avalikule sektorile | 91 | 260 |
| Toetused kokku | 0 | 9 601 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MTÜ Mulgi Kultuuri Instituut · maksed 91 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.08.2026Muutmiskanne Ä 50000425 / 10
-
07.08.2026Muutmiskanne Ä 50000425 / M4
-
18.09.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50000425 / 9
-
11.04.2024Muutmiskanne Ä 50000425 / 8
-
20.03.2024Muutmiskanne Ä 50000425 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50000425 / 7
-
27.07.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50000425 / 6
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 50000425 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50000425 / 4
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50000425 / 3
-
22.02.2017Muutmiskanne Ä 50000425 / 2
-
15.02.2017Muutmiskanne Ä 50000425 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 22.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |