Estera Development OÜ
Registrisse kantud 12795660Estera Development OÜ (registrikood 12795660) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 114 583 eurot ja puhaskasum 470 122 eurot, bilansimaht 10 895 979 eurot. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liige on Ülo Adamson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.02.2015 (11 a 8 k) · Viru väljak 2, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE102431409 · osakapital 3 869 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102431409
- Osakapital
- 3 869 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 410,3 % | 2024: -552,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,6 % | 2024: -11,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,3 % | 2024: 48,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | +11,3 % | 2024: −2,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 114 583 | 102 986 | 106 027 | 0 | 7 772 | – | – |
| Puhaskasum | 470 122 | -568 665 | -1 740 549 | -2 030 885 | 89 526 | -15 | 296 241 |
| Käibevara | 11 000 | 159 393 | 55 218 | 157 465 | 10 546 | 322 | 449 396 |
| Põhivara | 10 884 979 | 10 265 754 | 9 978 918 | 10 624 829 | 10 237 469 | 2 800 | 2 800 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 895 979 | 10 425 147 | 10 034 136 | 10 782 294 | 10 248 015 | 3 122 | 452 196 |
| Kohustised kokku | 5 415 727 | 5 415 017 | 4 455 342 | 3 462 951 | 3 147 845 | – | 0 |
| Omakapital | 5 480 252 | 5 010 130 | 5 578 794 | 7 319 343 | 7 100 170 | 3 122 | 452 196 |
| Kasumimarginaal | 410,3 % | -552,2 % | -1 641,6 % | – | 1 151,9 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 000 € · 0,1 %
- Põhivara 10 884 979 € · 99,9 %
- Lühiajalised kohustised 5 415 727 € · 49,7 %
- Omakapital 5 480 252 € · 50,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 548 € | 1 618 € | 1 138 € | 1 |
| II kv 2026 | 68 € | 1 629 € | 1 117 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 235 € | 2 346 € | 1 262 € | 1 |
| IV kv 2025 | 14 167 € | 3 757 € | 53 574 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 487 € | 3 732 € | 1 799 € | 2 |
| II kv 2025 | 8 332 € | 4 440 € | 34 694 € | 2 |
| I kv 2025 | 7 466 € | 2 941 € | 31 603 € | 2 |
| IV kv 2024 | 7 411 € | 3 376 € | 28 218 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 516 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 539 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 136,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 379 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 037 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andres Rätsepp
- AS GRAANUL INVEST Tegelik kasusaaja
- Osaühing Osula Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Ebavere Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ GRAANUL ENERGIA Tegelik kasusaaja
- Osula Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- Imavere Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Energia Tegelik kasusaaja
-
Sarto Holding OÜ
- Cargoson OÜ Osanik
- Vanavahtra OÜ Osanik
- SkyChartering OÜ Osanik
- GridIO 2.0 OÜ Osanik Maksuvõlg
- Brackmann Arendus OÜ Osanik
- Sarto Capital Management OÜ Osanik
- AD Property Holdings OÜ Osanik
- Saueveere OÜ Osanik
-
Ülo Adamson
- OÜ Novo Residences Tegelik kasusaaja
- Saueveere OÜ Tegelik kasusaaja
- Topaz Invest OÜ Juhatuse liige
- AD Investments OÜ Juhatuse liige
- Novel Invest OÜ Juhatuse liige
- OÜ Estera Salaspils Juhatuse liige
- Osaühing Invenio Osanik
- AO Invest OÜ Juhatuse liige
-
Omanikukonto: NOVEL INVEST OÜ
- AO Invest OÜ Osanik
-
Omanikukonto: BRYUM CAPITAL LTD
- Monemon Group OÜ Osanik
- Europe Ventures OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Estera Salaspils | 100 % | 12 502 € | 16.08.2023 | – |
| OÜ Estera Sporta Pils | 42,31 % | 11 276 € | 08.05.2026 | – |
| Saueveere OÜ | 9,53 % | 1 525 € | 22.12.2025 | 8 867 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (4)
-
Novel Invest OÜ 40,71 %
-
Sarto Holding OÜ 36,28 %
Osalused ja nende osalused (3)
-
OÜ Estera Salaspils 100 %
-
OÜ Estera Sporta Pils 42,31 %
-
Saueveere OÜ 9,53 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 88. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus 5 480 252 €
- 88. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus 10 895 979 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.02.2023Muutmiskanne Ä 50002175 / 11
-
22.06.2022Muutmiskanne Ä 50002175 / 10
-
16.12.2021Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50002175 / 9
-
03.05.2021Muutmiskanne Ä 50002175 / 8
-
08.10.2018Muutmiskanne Ä 50002175 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 50002175 / 6
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50002175 / 5
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 50002175 / 4
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 50002175 / 3
-
20.02.2015Muutmiskanne Ä 50002175 / 2
-
06.02.2015Esmakanne Ä 50002175
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |