Patchstack OÜ

Registrisse kantud 14331217
☆ Jälgi

Patchstack OÜ (registrikood 14331217) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 1 060 317 eurot ja puhaskasum -1 375 638 eurot, bilansimaht 3 123 394 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 13.09.2017 (9 a 1 k) · Aida tn 7, Pärnu linn, 80011

Müügitulu 2025
1,1 mln €
↑ +24 % vs 2024
Puhaskasum 2025
-1,4 mln €
↓ −33 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
6
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE102098321 · osakapital 4 952 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE102098321
Osakapital
4 952 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 30.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Programmeerimine
EMTAK 62101
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
3 123 394 €
↓ −36 % vs 2024
Omakapital 2025
2 616 372 €
↓ −34 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-1,5M-1M-500k0500k1M1,5M2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal -129,7 % 2024: -120,6 %
Omakapitali tootlus (ROE) -52,6 % 2024: -26,0 %
Omakapitali osakaal varadest 83,8 % 2024: 80,7 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 3,6 2024: 4,2
Müügitulu kasv +23,8 % 2024: +82,3 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +65,9 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 1 060 317 856 412 469 797 289 790 124 058 84 436 95 946
Puhaskasum -1 375 638 -1 032 978 60 506 85 561 -224 211 -143 198 -71 313
Käibevara 1 832 428 3 971 509 771 274 594 042 219 967 194 729 90 328
Põhivara 1 290 966 945 973 510 678 90 263 130 541 92 850 68 952
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 3 123 394 4 917 482 1 281 952 684 305 350 508 287 579 159 280
Kohustised kokku 507 022 947 866 1 099 331 553 714 305 478 16 401 88 864
Omakapital 2 616 372 3 969 616 182 621 130 591 45 030 271 178 70 416
Kasumimarginaal -129,7 % -120,6 % 12,9 % 29,5 % -180,7 % -169,6 % -74,3 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 3 123 394 €
  • Käibevara 1 832 428 € · 58,7 %
  • Põhivara 1 290 966 € · 41,3 %
Rahastus 3 123 394 €
  • Lühiajalised kohustised 507 022 € · 16,2 %
  • Omakapital 2 616 372 € · 83,8 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 3,6
Kohustised ÷ bilansimaht 16,2 %
Põhivara osakaal bilansimahust 41,3 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
43 064 €
↓ −5,5 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
6
2025: 33 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
010k20k30k40k50k60kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

0250k500k750k1M1,3MIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 43 064 € 46 299 € 1 059 510 € 6
II kv 2026 45 556 € 49 585 € 1 155 419 € 6
I kv 2026 49 966 € 54 237 € 955 286 € 7
IV kv 2025 49 109 € 53 174 € 1 080 190 € 7
III kv 2025 51 479 € 52 148 € 1 023 179 € 4
II kv 2025 41 939 € 45 826 € 784 093 € 5
I kv 2025 45 999 € 49 673 € 751 769 € 4
IV kv 2024 43 287 € 46 081 € 621 041 € 5

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)14 355 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)15 433 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest107,5 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive4,1 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)353 170 €
Hinnanguline keskmine brutopalk4 946 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Oliver Sild
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 13.09.2017

Tegelikud kasusaajad

Oliver Sild
Otsene osalus · Eesti · alates 20.09.2018

Osanikud

OÜ Meede
19 € · 0,38 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Kaarel Saal 100 %
Lemonade Stand OÜ
40 € · 0,81 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Kristjan Rahu 76,6 %, Siim Teller 10 %, Kaarel Rahu 10 %
Bigspace Investments Limited
75 € · 1,51 % · ainuomand · alates 01.09.2023
Moneytrain Holding OÜ
57 € · 1,15 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Martin Henk 100 %
Liiv Capital OÜ
19 € · 0,38 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Innar Liiv 100 %
Truesight Ventures Fund I SLP
57 € · 1,15 % · ainuomand · alates 01.09.2023
Tauri Kärson
326 € · 6,58 % · ainuomand · alates 01.09.2023
Slava Käsi OÜ
23 € · 0,46 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Martin Kõiva 100 %
Omanikukonto: CONTRIBER VENTURES OÜ
40 € · 0,81 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Rain Kivisik 50 %, Rein Lemberpuu 50 %
OÜ Thorgate Management
38 € · 0,77 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Toomas Uripea 40,4 %, Raido Pikkar 30,9 %, Ivar Merilo 18,1 %
Kelnase Holding Company OÜ
26 € · 0,53 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Martin Tajur 100 %
OÜ LIFT99 ROCKETS
30 € · 0,61 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Ragnar Sass 39,3 %, MISTLETOE SINGAPORE PTE. LTD. (SGP) 17,0 %, Elise Sass 6,1 %
Archelon OÜ
8 € · 0,16 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Sven Kirsimäe 100 %
Yoisho OÜ
11 € · 0,22 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Ragnar Sass 100 %
BENE ASIA CAPITAL OÜ
37 € · 0,75 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Tsutomu Komori 100 %
OÜ Thorgate Management
13 € · 0,26 % · ainuomand · alates 01.09.2023
lõplik omanik: Toomas Uripea 40,4 %, Raido Pikkar 30,9 %, Ivar Merilo 18,1 %
Dave Jong
350 € · 7,07 % · ainuomand · alates 22.05.2024
Oliver Sild
24 € · 0,48 % · ainuomand · alates 22.05.2024
Giesecke+Devrient Ventures GmbH
195 € · 3,94 % · ainuomand · alates 08.07.2024
TrueSight Ventures Fund I SLP
37 € · 0,74 % · ainuomand · alates 08.07.2024
Lemonade Stand OÜ
34 € · 0,69 % · ainuomand · alates 08.07.2024
lõplik omanik: Kristjan Rahu 76,6 %, Siim Teller 10 %, Kaarel Rahu 10 %
Lemonade Stand OÜ
16 € · 0,31 % · ainuomand · alates 08.07.2024
lõplik omanik: Kristjan Rahu 76,6 %, Siim Teller 10 %, Kaarel Rahu 10 %
TrueSight Ventures Fund I SLP
22 € · 0,45 % · ainuomand · alates 08.07.2024
Altha B.V.
74 € · 1,50 % · ainuomand · alates 08.07.2024
Karma Ventures II SCSp
849 € · 17,14 % · ainuomand · alates 08.07.2024
Slava Käsi OÜ
2 € · 0,05 % · ainuomand · alates 08.07.2024
lõplik omanik: Martin Kõiva 100 %
Giesecke+Devrient TrustTech Fund I GmbH & Co. KG
195 € · 3,94 % · ainuomand · alates 08.07.2024
Honey Badger Capital OÜ
39 € · 0,79 % · ainuomand · alates 08.07.2024
lõplik omanik: Martin Henk 33,3 %, Martin Tajur 33,3 %, Ragnar Sass 33,3 %
Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II
20 € · 0,40 % · ainuomand · alates 02.08.2024
OÜ AppHero
60 € · 1,21 % · ainuomand · alates 10.10.2024
lõplik omanik: Siim Plangi 100 %
Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II
12 € · 0,24 % · ainuomand · alates 10.10.2024
Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II
30 € · 0,61 % · ainuomand · alates 10.10.2024
Artic Assets OÜ
19 € · 0,38 % · ainuomand · alates 10.10.2024
lõplik omanik: Arti Kütt 100 %
Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II
107 € · 2,16 % · ainuomand · alates 10.10.2024
ONLINE ONLY OÜ
15 € · 0,30 % · ainuomand · alates 10.10.2024
lõplik omanik: Mikk Leiner 100 %
Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II
74 € · 1,48 % · ainuomand · alates 10.10.2024
Giesecke+Devrient TrustTech Fund I GmbH & Co. KG
4 € · 0,08 % · ainuomand · alates 10.10.2024
Giesecke+Devrient Ventures GmbH
4 € · 0,08 % · ainuomand · alates 10.10.2024
Giesecke+Devrient TrustTech Fund I GmbH & Co. KG
57 € · 1,15 % · ainuomand · alates 10.10.2024
Giesecke+Devrient Ventures GmbH
57 € · 1,15 % · ainuomand · alates 10.10.2024
Giesecke+Devrient TrustTech Fund I GmbH & Co. KG
4 € · 0,09 % · ainuomand · alates 10.10.2024
Giesecke+Devrient Ventures GmbH
4 € · 0,09 % · ainuomand · alates 10.10.2024
SILD HOLDINGS OÜ
1 760 € · 35,54 % · ainuomand · alates 10.10.2024
lõplik omanik: Oliver Sild 100 %
Giesecke+Devrient Ventures GmbH
10 € · 0,20 % · ainuomand · alates 10.10.2024
Giesecke+Devrient TrustTech Fund I GmbH & Co. KG
10 € · 0,20 % · ainuomand · alates 10.10.2024
Thorgate Ventures III OÜ
12 € · 0,24 % · ainuomand · alates 18.12.2024
lõplik omanik: Yusuke Nozaki 46,2 %, Richard Walter Kobayashi 19,8 %, Toomas Uripea 13,7 %
Signiti Varad OÜ
38 € · 0,77 % · ainuomand · alates 10.04.2025
lõplik omanik: Kuido Lepik 90 %, Ene Nurm 10 %

Isikute teised ettevõtted

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Omanikud ja nende omanikud (41)

Näita kõiki (41)
Skeem
33,3 %33,3 %33,3 %6,1 %2,8 %2,2 %1,3 %1 %0,1 %50 %50 %33,3 %100 %80 %32,3 %30,9 %18,1 %5,9 %0,8 %66 %35,5 %1,5 %1,2 %1,2 %0,8 %0,8 %0,8 %0,8 %0,6 %0,5 %0,4 %0,4 %0,4 %0,3 %0,3 %0,3 %0,2 %0,2 %0,1 %OÜ Ühinenud InglidOÜ Ühinenud InglidMordor Management OÜMordor Management OÜGrest Technologies OÜGrest Technologies OÜMLV Adventures OÜMLV Adventures OÜMust Pull OÜMust Pull OÜLiisCo OÜLiisCo OÜLembitu Holding OÜLembitu Holding OÜP9 Assets OÜP9 Assets OÜUsaldusfond United An…Usaldusfond United Angels Fund IMGZ Adventures OÜMGZ Adventures OÜSpecialist Fund Manag…Specialist Fund Management OÜLightray Invest OÜLightray Invest OÜEstate Holding OÜEstate Holding OÜYoisho OÜYoisho OÜL99 OÜL99 OÜUG Investments OÜUG Investments OÜOsaühing ThorstenOsaühing ThorstenTIME Solutions OÜTIME Solutions OÜMepe Holdings OÜMepe Holdings OÜOÜ DONEWISEOÜ DONEWISEOÜ TH3F0XOÜ TH3F0XAlesco Ventures OÜAlesco Ventures OÜSILD HOLDINGS OÜSILD HOLDINGS OÜUsaldusfond Specialis…Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund IIOÜ AppHeroOÜ AppHeroMoneytrain Holding OÜMoneytrain Holding OÜContriber Ventures OÜContriber Ventures OÜHoney Badger Capital …Honey Badger Capital OÜSigniti Varad OÜSigniti Varad OÜBENE ASIA CAPITAL OÜBENE ASIA CAPITAL OÜOÜ LIFT99 ROCKETSOÜ LIFT99 ROCKETSKelnase Holding Compa…Kelnase Holding Company OÜOÜ MeedeOÜ MeedeLiiv Capital OÜLiiv Capital OÜArtic Assets OÜArtic Assets OÜLemonade Stand OÜLemonade Stand OÜONLINE ONLY OÜONLINE ONLY OÜOÜ Thorgate ManagementOÜ Thorgate ManagementThorgate Ventures III…Thorgate Ventures III OÜArchelon OÜArchelon OÜSlava Käsi OÜSlava Käsi OÜPatchstack OÜPatchstack OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

Aida tn 7, Pärnu linn, 80011
Juhata: 58.386923, 24.501716
ehitatud 1895 D Samal aadressil veel 33 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 2 hilinemisega (kuni 9 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (41 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 18.10.2026
    Osalus muutus: Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II (2.16%)
  • 18.10.2026
    Osalus muutus: Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II (0.61%)
  • 18.10.2026
    Osalus muutus: Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II (0.24%)
  • 18.10.2026
    Osalus muutus: Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II (0.4%)
  • 18.10.2026
    Osalus muutus: Lemonade Stand OÜ (0.69%)
  • 18.10.2026
    Osalus muutus: OÜ Thorgate Management (0.77%)
  • 18.10.2026
    Osalus muutus: Slava Käsi OÜ (0.46%)
  • 18.10.2026
    Osalus muutus: Lemonade Stand OÜ (0.81%)
  • 17.10.2026
    Osalus muutus: Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II (2.16%)
  • 17.10.2026
    Osalus muutus: Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II (0.61%)
  • 17.10.2026
    Osalus muutus: Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II (0.24%)
  • 17.10.2026
    Osalus muutus: Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II (0.4%)

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 30.06.2026 Väikeettevõtja
2024 09.07.2025 Väikeettevõtja
2023 01.07.2024 Väikeettevõtja
2022 29.09.2023 Väikeettevõtja
2021 30.06.2022 Väikeettevõtja
2020 30.06.2021 Väikeettevõtja
2019 02.11.2020 Väikeettevõtja
2018 – –