INSTWORK OÜ
Registrisse kantud 12872343INSTWORK OÜ (registrikood 12872343) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Rae küla, tegevusala elektri- ja sidevõrkude ehitus (EMTAK 42221). 2025. aasta müügitulu oli 1 325 364 eurot ja puhaskasum 176 514 eurot, bilansimaht 820 438 eurot. Juhatuse liikmed on Aleksandr Vronski, Veli Hannus, Eduard Terass. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.06.2015 (11 a 3 k) · Põrguvälja tee 30, Rae küla, 75310
Registriandmed KMKR EE102049891 · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102049891
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,3 % | 2024: 5,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 28,3 % | 2024: 9,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,1 % | 2024: 82,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 2,7 |
| Müügitulu kasv | +35,0 % | 2024: −38,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 325 364 | 981 564 | 1 595 162 | 1 595 078 | 1 047 700 | 741 014 | 695 585 |
| Puhaskasum | 176 514 | 56 093 | 327 327 | 328 400 | 340 546 | 117 742 | 165 724 |
| Käibevara | 485 251 | 354 332 | 648 866 | 554 256 | 393 450 | 298 948 | 269 557 |
| Põhivara | 335 187 | 385 950 | 400 651 | 385 475 | 329 059 | 209 656 | 147 156 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 820 438 | 740 282 | 1 049 517 | 939 731 | 722 509 | 508 604 | 416 713 |
| Kohustised kokku | 196 035 | 132 393 | 379 441 | 278 470 | 193 707 | 185 416 | 177 328 |
| Omakapital | 624 403 | 607 889 | 670 076 | 661 261 | 528 802 | 323 188 | 239 385 |
| Kasumimarginaal | 13,3 % | 5,7 % | 20,5 % | 20,6 % | 32,5 % | 15,9 % | 23,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 485 251 € · 59,1 %
- Põhivara 335 187 € · 40,9 %
- Lühiajalised kohustised 196 035 € · 23,9 %
- Omakapital 624 403 € · 76,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 40,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 65 164 € | 28 977 € | 261 052 € | 10 |
| II kv 2026 | 46 812 € | 24 430 € | 290 467 € | 10 |
| I kv 2026 | 144 424 € | 26 728 € | 417 245 € | 9 |
| IV kv 2025 | 63 213 € | 28 898 € | 369 594 € | 8 |
| III kv 2025 | 74 961 € | 29 147 € | 360 802 € | 9 |
| II kv 2025 | 36 796 € | 28 103 € | 211 462 € | 8 |
| I kv 2025 | 75 642 € | 32 034 € | 245 249 € | 8 |
| IV kv 2024 | 57 048 € | 23 294 € | 278 682 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 21 721 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 9 659 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 44,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 87 017 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 858 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPõrguvälja tee 30, Rae küla, 75310
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 31. Suurimad juhatused · Ehitus (EMTAK 42) 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 50 402 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Jõelähtme Vallavalitsus · maksed 49 481 €
- Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus · maksed 921 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50010648 / 9
-
27.03.2019Muutmiskanne Ä 50010648 / 8
-
13.12.2018Muutmiskanne Ä 50010648 / 7
-
03.02.2018Muutmiskanne Ä 50010648 / 6
-
23.01.2018Muutmiskanne Ä 50010648 / M1
-
22.01.2018Muutmiskanne Ä 50010648 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50010648 / 3
-
19.01.2018Ümberkujundamiskanne Ä 50010648 / 4
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50010648 / 2
-
30.06.2015Esmakanne Ä 50010648
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |