RM Express OÜ
Registrisse kantud 12886782RM Express OÜ (registrikood 12886782) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2024. aasta müügitulu oli 66 030 eurot ja puhaskasum -8 885 eurot, bilansimaht 83 366 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Roman Širkin. Juhatuse liige on Roman Širkin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.07.2015 (11 a 2 k) · Mahtra tn 72, Tallinn, 13812
Registriandmed KMKR EE101835200 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101835200
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -13,5 % | 2023: 3,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -462,0 % | 2023: 18,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,3 % | 2023: 12,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2023: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +19,3 % | 2023: −23,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +6,6 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 66 030 | 55 329 | 72 143 | 55 770 | 45 126 | 47 954 |
| Puhaskasum | -8 885 | 1 997 | 5 782 | 1 376 | 928 | -9 343 |
| Käibevara | 80 013 | 78 717 | 76 582 | 52 945 | 36 925 | 29 751 |
| Põhivara | 3 353 | 10 511 | 14 999 | 21 717 | 29 486 | 1 966 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 83 366 | 89 228 | 91 581 | 74 662 | 66 411 | 31 717 |
| Kohustised kokku | 81 443 | 78 420 | 82 770 | 71 633 | 64 758 | 30 992 |
| Omakapital | 1 923 | 10 808 | 8 811 | 3 029 | 1 653 | 725 |
| Kasumimarginaal | -13,5 % | 3,6 % | 8,0 % | 2,5 % | 2,1 % | -19,5 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 80 013 € · 96,0 %
- Põhivara 3 353 € · 4,0 %
- Lühiajalised kohustised 81 443 € · 97,7 %
- Omakapital 1 923 € · 2,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 97,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 567 € | 993 € | 14 173 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 665 € | 993 € | 18 243 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 149 € | 1 003 € | 14 925 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 332 € | 1 023 € | 16 623 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 227 € | 1 023 € | 10 605 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 693 € | 1 023 € | 14 964 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 481 € | 1 020 € | 14 606 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 567 € | 1 012 € | 19 102 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 522 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 331 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 63,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 724 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 637 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.03.2024Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 50012194 / 7
-
29.02.2024Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 50012194 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50012194 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50012194 / 4
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50012194 / 3
-
02.09.2015Muutmiskanne Ä 50012194 / 2
-
30.07.2015Esmakanne Ä 50012194
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |