Juggernaut OÜ
Registrisse kantud 12901398Juggernaut OÜ (registrikood 12901398) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2024. aasta müügitulu oli 421 540 eurot ja puhaskasum -20 146 eurot, bilansimaht 77 233 eurot. Juhatuse liikmed on Kairi Solovjov, Kristjan-Paul Raude, Paul Sangel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.08.2015 (11 a 1 k) · Masti tn 17, Tallinn, 11911
Registriandmed KMKR EE101846202 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101846202
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -4,8 % | 2023: 3,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -36,9 % | 2023: 23,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,7 % | 2023: 77,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,4 | 2023: 3,4 |
| Müügitulu kasv | −13,7 % | 2023: −11,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −2,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 421 540 | 488 634 | 552 311 | 459 925 | 480 535 | 482 349 |
| Puhaskasum | -20 146 | 17 753 | 49 806 | 69 700 | 33 056 | 33 003 |
| Käibevara | 53 776 | 73 642 | 62 522 | 24 161 | 26 218 | 32 503 |
| Põhivara | 23 457 | 23 457 | 26 916 | 30 244 | 33 919 | 38 365 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 77 233 | 97 099 | 89 438 | 54 405 | 60 137 | 70 868 |
| Kohustised kokku | 22 661 | 21 631 | 31 723 | 46 496 | 121 393 | 186 099 |
| Omakapital | 54 572 | 75 468 | 57 715 | 7 909 | -61 256 | -115 231 |
| Kasumimarginaal | -4,8 % | 3,6 % | 9,0 % | 15,2 % | 6,9 % | 6,8 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 53 776 € · 69,6 %
- Põhivara 23 457 € · 30,4 %
- Lühiajalised kohustised 22 661 € · 29,3 %
- Omakapital 54 572 € · 70,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 29,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 30,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
5611 Restoranitegevus põhitegevus 421 540 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 21 122 € | 8 454 € | 145 385 € | 11 |
| II kv 2026 | 11 253 € | 6 463 € | 107 312 € | 9 |
| I kv 2026 | 13 182 € | 11 245 € | 17 699 € | 3 |
| IV kv 2025 | 2 296 € | 2 699 € | 54 976 € | 5 |
| III kv 2025 | 28 843 € | 16 426 € | 144 505 € | 9 |
| II kv 2025 | 19 792 € | 17 880 € | 61 826 € | 11 |
| I kv 2025 | 4 976 € | 4 104 € | 40 322 € | 9 |
| IV kv 2024 | 14 360 € | 11 913 € | 82 082 € | 10 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 041 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 818 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 48 462 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 493 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raude Holdings OÜ
- Ender Turing OÜ Osanik
- TEXTA OÜ Osanik
- SevenSundays Eesti OÜ Osanik
- Promoty Marketing OÜ Osanik Likvideerimisel
- Sharewell Group OÜ Osanik
- 1MT Nation OÜ Osanik Maksuvõlg
-
Paul Sangel
- Premium Wine OÜ Juhatuse liige
- OÜ Disain ja vein Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Sangros OÜ Tegelik kasusaaja
- Vines Group OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kristjan-Paul Raude
- SevenSundays Eesti OÜ Tegelik kasusaaja
- Raude Holdings OÜ Osanik
- 1MT Nation OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- 1MT Nation UG OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- GKR Holding OÜ Juhatuse liige
- EstBAN Angels SPV2020 3 OÜ Juhatuse liige
- L59 SPV2020 OÜ Juhatuse liige
- EstBAN Angels Invest 2021 OÜ Juhatuse liige
-
Kairi Solovjov
- Ofert OÜ Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Raude Holdings OÜ 45 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 193 | 878 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 1 287 €
- Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 906 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.10.2026Osanike muutmine Ä 50013804 / M7
-
03.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
29.01.2026Muutmiskanne Ä 50013804 / 8
-
14.01.2026Muutmiskanne Ä 50013804 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50013804 / 6
-
10.11.2020Muutmiskanne Ä 50013804 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50013804 / 4
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50013804 / 3
-
19.10.2016Muutmiskanne Ä 50013804 / 2
-
26.08.2015Esmakanne Ä 50013804
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 15.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.01.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 03.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |