donluop OÜ
Registrisse kantud 12909170donluop OÜ (registrikood 12909170) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Jüri alevik, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2024. aasta müügitulu oli 36 602 eurot ja puhaskasum 2 829 eurot, bilansimaht 46 455 eurot. Juhatuse liige on Raivo Männamäe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.09.2015 (11 a 1 k) · Laste tn 6, Jüri alevik, 75301
Registriandmed KMKR EE101834418 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101834418
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 7,7 % | 2023: 25,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,0 % | 2023: 17,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,6 % | 2023: 87,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,2 | 2023: 12,1 |
| Müügitulu kasv | +40,6 % | 2023: −24,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +34,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 36 602 | 26 041 | 34 255 | 19 520 | 11 770 | 8 241 |
| Puhaskasum | 2 829 | 6 659 | 5 835 | 3 985 | 5 471 | 6 499 |
| Käibevara | 46 455 | 42 612 | 35 095 | 27 360 | 22 670 | 17 745 |
| Põhivara | 0 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 46 455 | 42 612 | 35 095 | 27 360 | 22 670 | 17 745 |
| Kohustised kokku | 6 239 | 5 225 | 4 367 | 2 467 | 1 762 | 2 309 |
| Omakapital | 40 216 | 37 387 | 30 728 | 24 893 | 20 908 | 15 436 |
| Kasumimarginaal | 7,7 % | 25,6 % | 17,0 % | 20,4 % | 46,5 % | 78,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 46 455 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 541 € · 9,8 %
- Pikaajalised kohustised 1 698 € · 3,7 %
- Omakapital 40 216 € · 86,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 922 € | 0 € | 5 495 € | 1 |
| II kv 2026 | 608 € | 0 € | 6 180 € | 1 |
| I kv 2026 | 444 € | 0 € | 3 620 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 280 € | 55 € | 7 848 € | 1 |
| III kv 2025 | 161 € | 0 € | 3 643 € | 2 |
| II kv 2025 | 670 € | 0 € | 7 714 € | 1 |
| I kv 2025 | 357 € | 0 € | 3 616 € | 1 |
| IV kv 2024 | 489 € | 0 € | 7 676 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 307 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 832 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.03.2026Muutmiskanne Ä 50014657 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50014657 / 7
-
28.06.2018Muutmiskanne Ä 50014657 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50014657 / 5
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50014657 / 4
-
31.07.2017Muutmiskanne Ä 50014657 / M3
-
26.06.2017Muutmiskanne Ä 50014657 / 2
-
26.06.2017Muutmiskanne Ä 50014657 / 3
-
16.05.2017Muutmiskanne Ä 50014657 / M2
-
18.04.2017Muutmiskanne Ä 50014657 / M1
-
08.09.2015Esmakanne Ä 50014657
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 02.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |