Rellum OÜ
Registrisse kantud 12911497Rellum OÜ (registrikood 12911497) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Lelle alevik, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 5 050 eurot ja puhaskasum -858 eurot, bilansimaht 2 661 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tarmo Müller. Juhatuse liige on Tarmo Müller. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.09.2015 (11 a 1 k) · Viljandi mnt 38, Lelle alevik, 79002
Registriandmed KMKR EE101819475 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101819475
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -17,0 % | 2024: -40,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -74,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -3,4 % | 2024: 38,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | +62,9 % | 2024: −87,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −21,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 050 | 3 100 | 24 160 | 27 801 | 21 941 | 16 755 | 58 918 |
| Puhaskasum | -858 | -1 244 | 2 173 | -654 | 250 | -841 | -16 050 |
| Käibevara | 561 | 474 | 446 | 3 328 | 3 751 | 3 972 | 6 012 |
| Põhivara | 2 100 | 3 900 | 3 900 | 150 | 1 500 | 1 500 | 1 543 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 661 | 4 374 | 4 346 | 3 478 | 5 251 | 5 472 | 7 555 |
| Kohustised kokku | 2 752 | 2 706 | 1 434 | 2 739 | 2 507 | 2 978 | 4 220 |
| Omakapital | -91 | 1 668 | 2 912 | 739 | 2 744 | 2 494 | 3 335 |
| Kasumimarginaal | -17,0 % | -40,1 % | 9,0 % | -2,4 % | 1,1 % | -5,0 % | -27,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 561 € · 21,1 %
- Põhivara 2 100 € · 78,9 %
- Lühiajalised kohustised 2 752 € · 103,4 %
- Omakapital -91 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 103,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 78,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 163 € | 0 € | 1 300 € | 0 |
| II kv 2026 | 43 € | 0 € | 2 150 € | 0 |
| I kv 2026 | 72 € | 0 € | 1 200 € | 0 |
| IV kv 2025 | 35 € | 0 € | 1 325 € | 0 |
| III kv 2025 | 102 € | 0 € | 1 325 € | 0 |
| II kv 2025 | 82 € | 0 € | 1 325 € | 0 |
| I kv 2025 | 55 € | 0 € | 1 300 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 650 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 54 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 433 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemViljandi mnt 38, Lelle alevik, 79002
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50014862 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50014862 / 4
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50014862 / 3
-
05.11.2015Muutmiskanne Ä 50014862 / 2
-
27.10.2015Muutmiskanne Ä 50014862 / M2
-
11.09.2015Esmakanne Ä 50014862
-
10.09.2015Esmakanne Ä 50014862 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 12.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |