Transoptim OÜ
Registrisse kantud 12925909Transoptim OÜ (registrikood 12925909) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Saue linn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 719 604 eurot ja puhaskasum 4 791 eurot, bilansimaht 728 922 eurot. Juhatuse liikmed on Ari Kalevi Torvinen, Jari Pekka Perälä, Tony Christer Posa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.10.2015 (11 a 0 k) · Uusaru põik 3, Saue linn, 76505
Registriandmed KMKR EE101848941 · osakapital 5 250 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101848941
- Osakapital
- 5 250 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,7 % | 2024: -3,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,5 % | 2024: -9,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,0 % | 2024: 41,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −1,2 % | 2024: −41,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 719 604 | 728 254 | 1 243 696 | 1 249 690 | 997 553 | 453 369 | 299 957 |
| Puhaskasum | 4 791 | -28 630 | 124 905 | 96 467 | 157 568 | 75 120 | -79 091 |
| Käibevara | 211 509 | 229 076 | 450 533 | 429 177 | 279 942 | 69 305 | 67 259 |
| Põhivara | 517 413 | 509 348 | 568 520 | 470 320 | 303 320 | 140 023 | 84 885 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 728 922 | 738 424 | 1 019 053 | 899 497 | 583 262 | 209 328 | 152 144 |
| Kohustised kokku | 415 312 | 429 605 | 651 588 | 626 937 | 377 158 | 160 792 | 178 728 |
| Omakapital | 313 610 | 308 819 | 367 465 | 272 560 | 206 104 | 48 536 | -26 584 |
| Kasumimarginaal | 0,7 % | -3,9 % | 10,0 % | 7,7 % | 15,8 % | 16,6 % | -26,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 211 509 € · 29,0 %
- Põhivara 517 413 € · 71,0 %
- Lühiajalised kohustised 296 301 € · 40,6 %
- Pikaajalised kohustised 119 011 € · 16,3 %
- Omakapital 313 610 € · 43,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 57,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 481 € | 3 338 € | 6 897 € | 2 |
| II kv 2026 | 2 173 € | 1 887 € | 2 863 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 091 € | 1 709 € | 3 318 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 1 709 € | 4 136 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 106 € | 1 709 € | 591 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 116 € | 1 873 € | 271 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 955 € | 1 627 € | 11 734 € | 1 |
| IV kv 2024 | 4 022 € | 1 463 € | 1 423 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 160 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 113 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 95,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 50,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 299 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 070 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Inga Vilokas
- HEMA Transport OÜ Tegelik kasusaaja
- Powercom OÜ Juhatuse liige
- HEMA Auto OÜ Juhatuse liige
- Vilokas Holding OÜ Osanik
-
Jari Pekka Perälä
- Powercom OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 14. Suurimad juhatused · Veondus ja laondus (EMTAK 49) 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.01.2024Muutmiskanne Ä 50016494 / 12
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50016494 / 11
-
15.02.2018Muutmiskanne Ä 50016494 / 10
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50016494 / 9
-
10.03.2017Muutmiskanne Ä 50016494 / 8
-
07.03.2017Muutmiskanne Ä 50016494 / M6
-
08.02.2017Muutmiskanne Ä 50016494 / 7
-
18.01.2017Muutmiskanne Ä 50016494 / M5
-
13.01.2017Muutmiskanne Ä 50016494 / 6
-
02.01.2017Muutmiskanne Ä 50016494 / M4
-
22.12.2016Muutmiskanne Ä 50016494 / M3
-
30.09.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50016494 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |