NOQQ OÜ
Registrisse kantud 12932111NOQQ OÜ (registrikood 12932111) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43221). 2025. aasta müügitulu oli 1 709 236 eurot ja puhaskasum 314 400 eurot, bilansimaht 888 322 eurot. Ettevõtte ainuomanik on C&T Trade Global OÜ. Juhatuse liikmed on Henri Vendla, Aivar Armulik. Maksuvõlg on 106 855,07 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.10.2015 (10 a 11 k) · Estonia pst 1, Tallinn, 10143
Registriandmed KMKR EE101846367 · osakapital 25 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101846367
- Osakapital
- 25 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 18,4 % | 2024: 11,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 69,6 % | 2024: 48,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,8 % | 2024: 55,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,5 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +213,1 % | 2024: +170,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 709 236 | 545 874 | 201 845 | 0 | 22 800 | 0 | 14 631 |
| Puhaskasum | 314 400 | 60 735 | 37 950 | -7 128 | 22 539 | -409 | -7 139 |
| Käibevara | 793 938 | 102 827 | 97 073 | 26 339 | 25 139 | 89 | 4 294 |
| Põhivara | 94 384 | 122 787 | – | – | 0 | 61 250 | 65 694 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 888 322 | 225 614 | 97 073 | 26 339 | 25 139 | 61 339 | 69 988 |
| Kohustised kokku | 436 880 | 101 517 | 41 212 | 8 428 | 100 | 58 831 | 67 071 |
| Omakapital | 451 442 | 124 097 | 55 861 | 17 911 | 25 039 | 2 508 | 2 917 |
| Kasumimarginaal | 18,4 % | 11,1 % | 18,8 % | – | 98,9 % | – | -48,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 793 938 € · 89,4 %
- Põhivara 94 384 € · 10,6 %
- Lühiajalised kohustised 229 471 € · 25,8 %
- Pikaajalised kohustised 207 409 € · 23,3 %
- Omakapital 451 442 € · 50,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43221 Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus põhitegevus 1 100 000 €
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus 400 000 €
-
46832 Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük 150 000 €
-
47911 Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus 25 889 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 993 € | 8 188 € | 402 362 € | 1 |
| II kv 2026 | 8 636 € | 9 552 € | 643 797 € | 5 |
| I kv 2026 | 7 175 € | 10 088 € | 772 498 € | 10 |
| IV kv 2025 | 49 001 € | 24 999 € | 705 525 € | 12 |
| III kv 2025 | 23 267 € | 4 461 € | 367 286 € | 16 |
| II kv 2025 | 8 091 € | 4 379 € | 417 125 € | 6 |
| I kv 2025 | 0 € | 2 277 € | 103 764 € | 7 |
| IV kv 2024 | 0 € | 725 € | 193 393 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 664 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 729 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 102,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 134 121 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 249 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 106 855,07 €
- 07.10.2026 103 975,07 €
- 29.09.2026 42 388,84 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Henri Vendla
- Tallinn, Tehnika tn 25 korteriühistu Juhatuse liige
- OÜ Digikaev Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- C&T Trade Global OÜ Juhatuse liige
-
Aivar Armulik
- Pedajamäe Villa OÜ Juhatuse liige
- Sinu OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Gratiosus Holding Tegelik kasusaaja
- MTÜ Merekindluse Haldus Tegelik kasusaaja
- RE24 Problems OÜ Tegelik kasusaaja
- C&T Trade Global OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ A.A. Villad Tegelik kasusaaja
Varasemad isikud (1)
- Aivar Armulik · Tegelik kasusaaja · kuni 26.09.2026
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
C&T Trade Global OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 25.02.2026 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 12. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Ehitus (EMTAK 43) 17 päeva
- 20. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 213,1 %
- 23. Suurimad maksuvõlad · 10–49 töötajat 106 855 €
- 49. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 314 400 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 809 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 809 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.09.2026ui.event.beneficial_owner_changed
-
25.09.2026Juhatusse lisandus Aivar Armulik
-
24.09.2026Muutmiskanne Ä 50017086 / 21
-
24.09.2026Muutmiskanne Ä 50017086 / M8
-
19.09.2026Juhatusest lahkus Aivar Armulik
-
19.09.2026Juhatusse lisandus Henri Vendla
-
18.09.2026Muutmiskanne Ä 50017086 / 20
-
14.09.2026Muutmiskanne Ä 50017086 / M7
-
02.09.2026Muutmiskanne Ä 50017086 / M6
-
04.08.2026Muutmiskanne Ä 50017086 / 19
-
29.07.2026Muutmiskanne Ä 50017086 / 18
-
23.07.2026Muutmiskanne Ä 50017086 / 17
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 13.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 20.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |