RE24 Problems OÜ

Registrisse kantud 17439964
☆ Jälgi

RE24 Problems OÜ (registrikood 17439964) on 2026. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala inkassoteenus ja krediidiinfo (EMTAK 82911). Ettevõtte ainuomanik on MTÜ Merekindluse Haldus.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 18.02.2026 (0 a 8 k) · Valukoja tn 8/1, Tallinn, 11415

Müügitulu
–
Puhaskasum
–
Töötajad (III kv 2026)
0
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE103003289 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE103003289
Osakapital
10 000 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Inkassoteenus ja krediidiinfo
EMTAK 82911
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Majandusaasta aruannete näitajaid ei ole veel avaldatud.

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
0 €

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
0III 26

Maksustatav käive kvartalis

0III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 0 € 0 € 0 € 0

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)0 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)0 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest–
Riiklikud maksud / maksustatav käive–
Maksustatav käive kuus (keskmine)0 €
Hinnanguline keskmine brutopalk–

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Aivar Armulik
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 18.02.2026

Tegelikud kasusaajad

Aivar Armulik
Otsene osalus · Eesti · alates 18.02.2026

Osanikud

MTÜ Merekindluse Haldus
10 000 € · 100 % · ainuomand · alates 13.10.2026

Isikute teised ettevõtted

Varasemad isikud (1)

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Omanikud ja nende omanikud (1)

Skeem
100 %MTÜ Merekindluse Hald…MTÜ Merekindluse HaldusRE24 Problems OÜRE24 Problems OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

Valukoja tn 8/1, Tallinn, 11415
Juhata: 59.420115, 24.804801
Büroohoone ehitatud 2016 Samal aadressil veel 162 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Aruandeid ei ole
Äriregister
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (1 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 16.10.2026
    Osalus muutus: MTÜ Merekindluse Haldus (100%)
  • 15.10.2026
    Uus osalus: MTÜ Merekindluse Haldus (%)
  • 14.10.2026
    Osanike andmed muutusid
  • 18.02.2026
    Esmakanne Ä 50304329

Majandusaasta aruanded

Aruandeid ei ole