Pihtla RT OÜ
Registrisse kantud 12969137Pihtla RT OÜ (registrikood 12969137) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Pihtla küla, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 394 779 eurot ja puhaskasum -4 050 eurot, bilansimaht 151 818 eurot. Juhatuse liikmed on Karl Jalakas, Toomas Jalakas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.12.2015 (10 a 9 k) · Räpi, Pihtla küla, 94101
Registriandmed KMKR EE101846781 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101846781
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,0 % | 2024: 9,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,7 % | 2024: 52,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,8 % | 2024: 50,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −3,6 % | 2024: +22,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 394 779 | 409 527 | 333 506 | 281 360 | 251 907 | 237 639 | 216 350 |
| Puhaskasum | -4 050 | 39 112 | 33 680 | 173 | 5 601 | -3 996 | 8 |
| Käibevara | 24 227 | 46 731 | 35 342 | 36 797 | 12 371 | 13 611 | 12 095 |
| Põhivara | 127 591 | 102 401 | 54 512 | 23 313 | 22 668 | 22 427 | 27 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 151 818 | 149 132 | 89 854 | 60 110 | 35 039 | 36 038 | 39 095 |
| Kohustised kokku | 80 719 | 73 983 | 53 817 | 57 753 | 32 855 | 39 455 | 38 516 |
| Omakapital | 71 099 | 75 149 | 36 037 | 2 357 | 2 184 | -3 417 | 579 |
| Kasumimarginaal | -1,0 % | 9,6 % | 10,1 % | 0,1 % | 2,2 % | -1,7 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 24 227 € · 16,0 %
- Põhivara 127 591 € · 84,0 %
- Lühiajalised kohustised 48 905 € · 32,2 %
- Pikaajalised kohustised 31 814 € · 21,0 %
- Omakapital 71 099 € · 46,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 53,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 15 345 € | 7 457 € | 134 289 € | 5 |
| II kv 2026 | 15 838 € | 5 907 € | 113 172 € | 6 |
| I kv 2026 | 15 301 € | 5 792 € | 149 224 € | 4 |
| IV kv 2025 | 14 178 € | 5 895 € | 115 094 € | 4 |
| III kv 2025 | 11 963 € | 5 664 € | 98 145 € | 4 |
| II kv 2025 | 15 064 € | 7 100 € | 108 834 € | 4 |
| I kv 2025 | 11 243 € | 6 301 € | 79 840 € | 5 |
| IV kv 2024 | 13 206 € | 6 179 € | 117 372 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 115 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 486 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 48,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 44 763 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 956 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Toomas Jalakas
- Pihtla Jahiselts Juhatuse liige
- Saaremaa vald, Kuressaare linn, Vallimaa tn 21 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 71. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Saare maakond 12,0 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 6 461 | 6 375 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 6 461 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50021302 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50021302 / 4
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 50021302 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50021302 / 2
-
28.12.2015Esmakanne Ä 50021302
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |