Pihtla Jahiselts
Registrisse kantud 80034993Pihtla Jahiselts (registrikood 80034993) on 1998. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Pihtla küla, tegevusala jahindus ja seda teenindavad tegevusalad (EMTAK 01701). 2025. aasta müügitulu oli 273 102 eurot ja puhaskasum 259 974 eurot, bilansimaht 344 575 eurot. Juhatuse liikmed on Kaido Välja, Rain Metsmaker, Gunnar Havi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.06.1998 (28 a 3 k) · Väljaku, Pihtla küla, 94101
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.03–28.02
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.03 – 28.02
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Jahindus ja seda teenindavad tegevusalad
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 95,2 % | 2024: 33,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 75,6 % | 2024: 7,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2024: 98,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 52,3 | 2024: 35,4 |
| Müügitulu kasv | +1 310,7 % | 2024: −10,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +91,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 273 102 | 19 360 | 21 619 | 35 742 | 16 010 | 10 757 | 10 548 |
| Puhaskasum | 259 974 | 6 566 | 9 162 | 24 016 | 8 241 | 3 498 | 380 |
| Käibevara | 42 653 | 39 422 | 29 748 | 18 868 | 20 528 | 20 023 | 24 517 |
| Põhivara | 301 922 | 45 478 | 48 082 | 49 431 | 23 923 | 15 778 | 7 786 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 344 575 | 84 900 | 77 830 | 68 299 | 44 451 | 35 801 | 32 303 |
| Kohustised kokku | 815 | 1 114 | 610 | 241 | 409 | 0 | 0 |
| Omakapital | 343 760 | 83 786 | 77 220 | 68 058 | 44 042 | 35 801 | 32 303 |
| Kasumimarginaal | 95,2 % | 33,9 % | 42,4 % | 67,2 % | 51,5 % | 32,5 % | 3,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 42 653 € · 12,4 %
- Põhivara 301 922 € · 87,6 %
- Lühiajalised kohustised 815 € · 0,2 %
- Omakapital 343 760 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 52,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 87,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Toomas Jalakas
- Pihtla RT OÜ Juhatuse liige
- Saaremaa vald, Kuressaare linn, Vallimaa tn 21 korteriühistu Juhatuse liige
-
Rain Metsmaker
- Saarte Jahimeeste Selts Juhatuse liige
- Osaühing RK Marjamaa Tegelik kasusaaja
- Raimet Holding OÜ Osanik
- MTÜ Pihtla loodussõbrad Juhatuse liige
-
Andi Lember
- Laanekodu ehitus OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ Pihtla loodussõbrad Tegelik kasusaaja
-
Gunnar Havi
- Sandla Külade Selts Juhatuse liige
-
Gullar Havi
- Hõbeoja OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kaido Välja
- MTÜ Pihtla loodussõbrad Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
J49
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Suurimad juhatused · Saaremaa vald 7 tk
- 17. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 01) 75,6 %
- 64. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Saare maakond 259 974 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 49 743 |
| Toetused kokku | 49 743 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 45 221 €
- Saaremaa Vallavalitsus · toetus 4 522 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.06.2024Muutmiskanne M 30009745 / 13
-
03.06.2024Muutmiskanne M 30009745 / M7
-
01.02.2023Muutmiskanne M 30009745 / 12
-
28.06.2021Muutmiskanne M 30009745 / 11
-
15.06.2021Muutmiskanne M 30009745 / M6
-
04.08.2020Muutmiskanne M 30009745 / 10
-
17.07.2020Muutmiskanne M 30009745 / M5
-
29.06.2020Muutmiskanne M 30009745 / M3
-
29.06.2020Muutmiskanne M 30009745 / M4
-
06.12.2017Muutmiskanne M 30009745 / 9
-
04.12.2017Muutmiskanne M 30009745 / 8
-
13.07.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel M 30009745 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 11.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.05.2024 | – |
| 2022 | 03.07.2023 | – |
| 2021 | 13.06.2022 | – |
| 2020 | 01.07.2021 | – |
| 2019 | 30.06.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |