Curry OÜ
Registrisse kantud 12976367Curry OÜ (registrikood 12976367) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 259 783 eurot ja puhaskasum 3 648 eurot, bilansimaht 26 413 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Shankar Singh Sunar. Juhatuse liige on Shankar Singh Sunar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.01.2016 (10 a 9 k) · Viljandi mnt 3, Tallinn, 11214
Registriandmed KMKR EE101858216 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101858216
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,4 % | 2024: 1,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 25,3 % | 2024: 39,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,5 % | 2024: 33,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | +12,4 % | 2024: −7,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +18,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 259 783 | 231 225 | 250 429 | 226 253 | 179 484 | 111 102 | 170 768 |
| Puhaskasum | 3 648 | 4 283 | -7 467 | 6 135 | 2 708 | -6 100 | 5 949 |
| Käibevara | 19 032 | 28 179 | 26 816 | 22 367 | 11 657 | 3 796 | 10 458 |
| Põhivara | 7 381 | 3 659 | 6 436 | 11 581 | 18 852 | 28 124 | 15 557 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 26 413 | 31 838 | 33 252 | 33 948 | 30 509 | 31 920 | 26 015 |
| Kohustised kokku | 12 005 | 21 078 | 26 775 | 20 004 | 22 700 | 26 819 | 14 814 |
| Omakapital | 14 408 | 10 760 | 6 477 | 13 944 | 7 809 | 5 101 | 11 201 |
| Kasumimarginaal | 1,4 % | 1,9 % | -3,0 % | 2,7 % | 1,5 % | -5,5 % | 3,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 19 032 € · 72,1 %
- Põhivara 7 381 € · 27,9 %
- Lühiajalised kohustised 12 005 € · 45,5 %
- Omakapital 14 408 € · 54,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 45,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 27,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 15 175 € | 9 850 € | 55 874 € | 7 |
| II kv 2026 | 18 023 € | 11 873 € | 70 808 € | 7 |
| I kv 2026 | 16 479 € | 11 264 € | 74 104 € | 8 |
| IV kv 2025 | 14 784 € | 8 900 € | 76 286 € | 8 |
| III kv 2025 | 12 115 € | 6 730 € | 69 679 € | 8 |
| II kv 2025 | 13 463 € | 8 639 € | 52 756 € | 5 |
| I kv 2025 | 12 840 € | 8 822 € | 54 124 € | 6 |
| IV kv 2024 | 13 668 € | 7 459 € | 60 256 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 058 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 283 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 64,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 18 625 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 902 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50022095 / 7
-
02.11.2022Muutmiskanne Ä 50022095 / 6
-
10.05.2018Muutmiskanne Ä 50022095 / 5
-
26.04.2018Muutmiskanne Ä 50022095 / M1
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50022095 / 4
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50022095 / 3
-
04.01.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50022095 / 2
-
12.01.2016Esmakanne Ä 50022095
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 18.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |