Cloudminds OÜ
Registrisse kantud 12981032Cloudminds OÜ (registrikood 12981032) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Põdrangu küla, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62091). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -8 170 eurot, bilansimaht 100 117 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ioannis Angelos Chatzigiannakis Kokkidis. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Ioannis Angelos Chatzigiannakis Kokkidis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.01.2016 (10 a 8 k) · Mõisniku, Põdrangu küla, 46022
Registriandmed KMKR EE101895567 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101895567
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: 39,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,2 % | 2023: 11,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 2023: 98,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 96,5 | 2023: 64,2 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2023: −15,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 30 148 | 35 535 | 108 170 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -8 170 | 11 809 | 19 423 | 84 378 | -864 | -4 770 |
| Käibevara | 83 766 | 94 947 | 86 355 | 89 728 | 2 623 | 3 242 |
| Põhivara | 16 351 | 13 951 | 14 280 | 14 280 | 14 431 | 14 756 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 100 117 | 108 898 | 100 635 | 104 008 | 17 054 | 17 998 |
| Kohustised kokku | 868 | 1 479 | 25 | 2 821 | 245 | 325 |
| Omakapital | 99 249 | 107 419 | 100 610 | 101 187 | 16 809 | 17 673 |
| Kasumimarginaal | – | 39,2 % | 54,7 % | 78,0 % | – | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 83 766 € · 83,7 %
- Põhivara 16 351 € · 16,3 %
- Lühiajalised kohustised 868 € · 0,9 %
- Omakapital 99 249 € · 99,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 96,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 16,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 140 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 800 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 800 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ioannis Angelos Chatzigiannakis Kokkidis
- Reaction OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Reaction OÜ | 50 % | 13 500 € | 02.09.2023 | 780 €2023 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Reaction OÜ 50 %
Skeem
LEI 549300SQ0QH681D9LR54 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50022616 / 6
-
19.05.2020Muutmiskanne Ä 50022616 / 5
-
11.11.2019Muutmiskanne Ä 50022616 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50022616 / 3
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 50022616 / 2
-
20.01.2016Esmakanne Ä 50022616
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 16.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 11.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 26.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.12.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 01.12.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |