Reaction OÜ
Registrisse kantud 14844902Reaction OÜ (registrikood 14844902) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Põdrangu küla, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2023. aasta müügitulu oli 780 eurot ja puhaskasum -876 eurot, bilansimaht 20 844 eurot. Juhatuse liikmed on Georgios Ninios, Ioannis Angelos Chatzigiannakis Kokkidis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.11.2019 (6 a 11 k) · Mõisniku-14, Põdrangu küla, 46022
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 27 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 27 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | -112,3 % | 2022: -547,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,2 % | 2022: -7,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2022: 99,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 35,1 | 2022: 20,7 |
| Müügitulu kasv | +160,0 % | 2022: −82,1 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 780 | 300 | 1 680 | 0 |
| Puhaskasum | -876 | -1 642 | -88 | -2 691 |
| Käibevara | 1 053 | 682 | 1 438 | 277 |
| Põhivara | 19 791 | 21 042 | 22 292 | 23 542 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 20 844 | 21 724 | 23 730 | 23 819 |
| Kohustised kokku | 30 | 33 | 30 | 31 |
| Omakapital | 20 814 | 21 691 | 23 700 | 23 788 |
| Kasumimarginaal | -112,3 % | -547,3 % | -5,2 % | – |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 053 € · 5,1 %
- Põhivara 19 791 € · 94,9 %
- Lühiajalised kohustised 30 € · 0,1 %
- Omakapital 20 814 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 35,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2024 | 21 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 22 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 22 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ioannis Angelos Chatzigiannakis Kokkidis
- Cloudminds OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Cloudminds OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50132679 / 4
-
08.06.2020Muutmiskanne Ä 50132679 / 3
-
19.05.2020Muutmiskanne Ä 50132679 / M3
-
10.02.2020Muutmiskanne Ä 50132679 / M2
-
31.01.2020Muutmiskanne Ä 50132679 / 2
-
30.12.2019Muutmiskanne Ä 50132679 / M1
-
08.11.2019Esmakanne Ä 50132679
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 16.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.12.2021 | Väikeettevõtja |