Starauto OÜ
Registrisse kantud 12985745Starauto OÜ (registrikood 12985745) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Erastvere küla, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 19 859 eurot ja puhaskasum 9 603 eurot, bilansimaht 32 045 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rait Uibo. Juhatuse liikmed on Rait Uibo, Elen Kõrge. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.01.2016 (10 a 8 k) · Päevalille, Erastvere küla, 63105
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 48,4 % | 2024: -26,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 81,5 % | 2024: -101,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,8 % | 2024: 9,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | +135,3 % | 2024: −16,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +20,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 859 | 8 440 | 10 162 | 7 678 | 7 341 | 7 762 | 8 137 |
| Puhaskasum | 9 603 | -2 214 | -366 | -408 | -837 | 1 252 | -532 |
| Käibevara | 1 629 | 592 | 2 195 | 483 | 7 344 | 7 863 | 6 029 |
| Põhivara | 30 416 | 21 351 | 8 509 | 9 697 | 60 | 236 | 941 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 32 045 | 21 943 | 10 704 | 10 180 | 7 404 | 8 099 | 6 970 |
| Kohustised kokku | 20 265 | 19 766 | 6 313 | 5 423 | 2 128 | 1 986 | 2 109 |
| Omakapital | 11 780 | 2 177 | 4 391 | 4 757 | 5 276 | 6 113 | 4 861 |
| Kasumimarginaal | 48,4 % | -26,2 % | -3,6 % | -5,3 % | -11,4 % | 16,1 % | -6,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 629 € · 5,1 %
- Põhivara 30 416 € · 94,9 %
- Lühiajalised kohustised 20 265 € · 63,2 %
- Omakapital 11 780 € · 36,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 63,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
49411 Kaubavedu maanteel põhitegevus 14 002 €
-
95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus 4 587 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPäevalille, Erastvere küla, 63105
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 50023108 / 7
-
11.10.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50023108 / 6
-
15.06.2021Muutmiskanne Ä 50023108 / 5
-
06.04.2021Muutmiskanne Ä 50023108 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50023108 / 3
-
21.12.2017Muutmiskanne Ä 50023108 / 2
-
28.01.2016Esmakanne Ä 50023108
-
27.01.2016Esmakanne Ä 50023108 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |