Eleks Holding OÜ
Registrisse kantud 12995761Eleks Holding OÜ (registrikood 12995761) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2024. aasta müügitulu oli 79 898 000 eurot ja puhaskasum 6 246 000 eurot, bilansimaht 37 323 000 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Volodymyr Skladanivskyy. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.02.2016 (10 a 8 k) · Kursi tn 3, Tallinn, 10415
Registriandmed KMKR EE102119611 · osakapital 100 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102119611
- Osakapital
- 100 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 7,8 % | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 27,0 % | 2023: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,9 % | 2023: – |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2023: – |
| Müügitulu kasv | −0,4 % | 2023: +6,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +100,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 79 898 000 | 80 195 329 | 75 449 000 | 8 555 066 | 6 480 000 | 2 453 307 |
| Puhaskasum | 6 246 000 | – | – | – | 1 350 000 | – |
| Käibevara | 30 697 000 | – | – | – | 3 109 000 | – |
| Põhivara | 6 626 000 | – | – | – | 1 030 000 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 37 323 000 | 30 502 000 | 22 852 000 | 3 889 601 | 4 139 000 | 2 611 564 |
| Kohustised kokku | 14 209 000 | – | – | – | 731 000 | – |
| Omakapital | 23 114 000 | – | – | – | 3 408 000 | – |
| Kasumimarginaal | 7,8 % | – | – | – | 20,8 % | – |
2019, 2021, 2022, 2023: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Kontsern 2019–2024 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 92 094 000 | 98 270 000 | 93 677 000 | 61 724 896 | 45 161 349 | 37 695 682 |
| Puhaskasum | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku) | 52 890 000 | 44 777 000 | 40 667 000 | 24 491 000 | 15 934 285 | 12 319 123 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | – | – | – | – | – | – |
| Töötajaid | 489 | 242 | 161 | 81 | 53 | 55 |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 30 697 000 € · 82,2 %
- Põhivara 6 626 000 € · 17,8 %
- Lühiajalised kohustised 14 176 000 € · 38,0 %
- Pikaajalised kohustised 33 000 € · 0,1 %
- Omakapital 23 114 000 € · 61,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 60 866 526 €
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine 19 031 626 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 818 792 € | 32 462 € | 44 571 046 € | 3 |
| II kv 2026 | 435 643 € | 40 898 € | 46 616 314 € | 3 |
| I kv 2026 | 348 966 € | 40 345 € | 38 554 512 € | 4 |
| IV kv 2025 | 337 068 € | 39 575 € | 36 168 675 € | 4 |
| III kv 2025 | 375 015 € | 36 897 € | 35 975 005 € | 4 |
| II kv 2025 | 394 236 € | 43 575 € | 38 082 981 € | 4 |
| I kv 2025 | 475 791 € | 49 680 € | 37 923 834 € | 4 |
| IV kv 2024 | 442 114 € | 68 846 € | 38 083 601 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 272 931 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 10 821 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 4,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 14 857 015 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 6 936 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Volodymyr Skladanivskyy
- ELEKS Software OÜ Juhatuse liige
- MTÜ ELEKS Foundation Juhatuse liige
-
Eleks Holding OÜ
- ELEKS Software OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| ELEKS Software OÜ | 100 % | 10 000 € | 01.09.2023 | 6 612 931 €2025 |
| Eleks Holding OÜ | 3,76 % | 3 762 € | 02.09.2026 | 79 898 000 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
ELEKS Software OÜ 100 %
Skeem
LEI 984500B8FUAC94AF3605
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 43. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Info ja side (EMTAK 62) 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.09.2024Muutmiskanne Ä 50024231 / 23
-
06.11.2023Muutmiskanne Ä 50024231 / 22
-
28.09.2023Muutmiskanne Ä 50024231 / 21
-
31.08.2023Muutmiskanne Ä 50024231 / M9
-
08.06.2023Muutmiskanne Ä 50024231 / 20
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50024231 / 19
-
08.11.2022Muutmiskanne Ä 50024231 / M7
-
27.10.2022Muutmiskanne Ä 50024231 / 18
-
24.10.2022Muutmiskanne Ä 50024231 / M6
-
20.10.2022Muutmiskanne Ä 50024231 / M5
-
25.05.2022Muutmiskanne Ä 50024231 / 17
-
20.05.2022Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50024231 / 16
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 31.07.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 09.08.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 15.06.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 10.10.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 22.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |