LEANEST OÜ
Registrisse kantud 14058380LEANEST OÜ (registrikood 14058380) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 2 420 007 eurot ja puhaskasum 234 305 eurot, bilansimaht 981 701 eurot. Juhatuse liige on Marko Saviauk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.05.2016 (10 a 4 k) · Valukoja tn 8/1, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE101885085 · osakapital 25 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101885085
- Osakapital
- 25 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,7 % | 2024: 9,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 35,5 % | 2024: 57,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,3 % | 2024: 55,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,0 | 2024: 2,2 |
| Müügitulu kasv | −5,6 % | 2024: +16,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 420 007 | 2 563 461 | 2 203 996 | 1 952 279 | 1 586 793 | 1 436 841 | 1 315 635 |
| Puhaskasum | 234 305 | 244 683 | 111 252 | 358 109 | 74 121 | 162 651 | 105 187 |
| Käibevara | 974 802 | 768 753 | 789 350 | 1 060 216 | 701 861 | 568 225 | 454 809 |
| Põhivara | 6 899 | 4 163 | 4 163 | 4 163 | 0 | 4 041 | 10 295 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 981 701 | 772 916 | 793 513 | 1 064 379 | 701 861 | 572 266 | 465 104 |
| Kohustised kokku | 320 788 | 346 307 | 185 611 | 289 565 | 218 209 | 162 736 | 173 798 |
| Omakapital | 660 913 | 426 609 | 607 902 | 774 814 | 483 652 | 409 530 | 291 306 |
| Kasumimarginaal | 9,7 % | 9,5 % | 5,0 % | 18,3 % | 4,7 % | 11,3 % | 8,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 974 802 € · 99,3 %
- Põhivara 6 899 € · 0,7 %
- Lühiajalised kohustised 320 788 € · 32,7 %
- Omakapital 660 913 € · 67,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 1 915 969 €
-
58291 Muu tarkvara kirjastamine 492 772 €
-
28991 Mujal liigitamata erimasinate tootmine 11 266 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 235 121 € | 135 527 € | 748 253 € | 17 |
| II kv 2026 | 226 660 € | 128 468 € | 663 364 € | 18 |
| I kv 2026 | 355 909 € | 171 405 € | 792 507 € | 18 |
| IV kv 2025 | 230 549 € | 129 114 € | 721 231 € | 18 |
| III kv 2025 | 182 846 € | 134 768 € | 462 108 € | 18 |
| II kv 2025 | 205 851 € | 136 187 € | 563 384 € | 23 |
| I kv 2025 | 315 736 € | 166 850 € | 660 250 € | 22 |
| IV kv 2024 | 232 356 € | 122 423 € | 742 786 € | 22 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 78 374 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 45 176 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 57,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 31,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 249 418 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 110 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Peeter Parvelo
- OÜ Le Roc Tegelik kasusaaja
-
Marko Saviauk
- DiscGolfMetrix OÜ Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: Geete Haljas
- Tallinn, Kopli tn 9 korteriühistu Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
OÜ Le Roc 32,77 %
-
OÜ Roomiks 1,81 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 6 160 | 5 492 |
| Müük avalikule sektorile | 24 795 | 42 411 |
| Toetused kokku | 6 160 | 5 492 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- AS Hoolekandeteenused · maksed 17 856 €
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 6 160 €
- SA Narva-Jõesuu Hooldekodu · maksed 3 420 €
- AS Koeru Hooldekeskus · maksed 3 271 €
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 248 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.03.2022Muutmiskanne Ä 50031126 / 6
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50031126 / 5
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50031126 / 4
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 50031126 / 3
-
09.11.2016Muutmiskanne Ä 50031126 / 2
-
30.05.2016Esmakanne Ä 50031126
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 21.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 12.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |