Solid Ground OÜ
Registrisse kantud 14125099Solid Ground OÜ (registrikood 14125099) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Kaasiku küla, tegevusala piimakarjakasvatus (EMTAK 01411). 2025. aasta müügitulu oli 1 305 614 eurot ja puhaskasum 145 960 eurot, bilansimaht 1 990 312 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Aare Puht, Arvi Puht, Kaja Puht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.10.2016 (10 a 0 k) · Tamme, Kaasiku küla, 76317
Registriandmed KMKR EE101952853 · osakapital 2 502 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101952853
- Osakapital
- 2 502 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Piimakarjakasvatus
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,2 % | 2024: 6,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,4 % | 2024: 8,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,5 % | 2024: 38,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +18,2 % | 2024: −17,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +51,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 305 614 | 1 105 026 | 1 338 943 | 1 478 048 | 250 880 | 166 483 | 172 622 |
| Puhaskasum | 145 960 | 68 080 | 27 448 | 39 847 | 102 804 | 17 332 | 31 515 |
| Käibevara | 378 858 | 447 069 | 453 976 | 698 392 | 89 690 | 60 531 | 49 928 |
| Põhivara | 1 611 454 | 1 641 233 | 1 619 368 | 1 631 100 | 245 832 | 192 833 | 192 028 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 990 312 | 2 088 302 | 2 073 344 | 2 329 492 | 335 522 | 253 364 | 241 956 |
| Kohustised kokku | 1 044 953 | 1 288 903 | 1 342 025 | 1 625 621 | 137 163 | 157 809 | 163 733 |
| Omakapital | 945 359 | 799 399 | 731 319 | 703 871 | 198 359 | 95 555 | 78 223 |
| Kasumimarginaal | 11,2 % | 6,2 % | 2,0 % | 2,7 % | 41,0 % | 10,4 % | 18,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 378 858 € · 19,0 %
- Põhivara 1 611 454 € · 81,0 %
- Lühiajalised kohustised 301 273 € · 15,1 %
- Pikaajalised kohustised 743 680 € · 37,4 %
- Omakapital 945 359 € · 47,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 52,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 81,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01411 Piimakarjakasvatus põhitegevus 949 050 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 139 743 €
-
01111 Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus 136 683 €
-
01501 Segapõllumajandus 55 830 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 62 467 € | 34 384 € | 476 854 € | 16 |
| II kv 2026 | 51 361 € | 30 108 € | 309 746 € | 16 |
| I kv 2026 | 13 687 € | 30 666 € | 406 388 € | 15 |
| IV kv 2025 | 84 232 € | 31 120 € | 407 601 € | 16 |
| III kv 2025 | 94 668 € | 32 345 € | 435 046 € | 16 |
| II kv 2025 | 49 444 € | 28 121 € | 303 141 € | 17 |
| I kv 2025 | 45 037 € | 33 235 € | 280 057 € | 16 |
| IV kv 2024 | 34 061 € | 27 488 € | 241 184 € | 16 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 20 822 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 11 461 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 55,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 158 951 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 378 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aare Puht
- AVICA INVEST OÜ Juhatuse liige
- SAUE ETTEVÕTETE LIIT Juhatuse liige
- AP Assets OÜ Osanik
-
Arvi Puht
- AVICA INVEST OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| AVICA INVEST OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 108 274 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
AVICA INVEST OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTamme, Kaasiku küla, 76317
Tegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/527694 · alates 09.09.2026
-
Keskkonnaluba LüpsifarmiL.KKL.HA-182938 · alates 14.04.2022
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 20 961 | 124 547 |
| Müük avalikule sektorile | 96 029 | 13 573 |
| Toetused kokku | 20 961 | 124 547 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Saue Vallavalitsus · maksed 96 029 €
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 20 961 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 557 825 € ilma raamlepinguteta-
Saue Vallavalitsus · 24.10.2025
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50038380 / 10
-
11.05.2022Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50038380 / 7
-
11.05.2022Kommertspandi avamiskanne K 50038380 / 8
-
11.05.2022Kommertspandi avamiskanne K 50038380 / 9
-
07.04.2022Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50038380 / M1
-
01.07.2020Muutmiskanne Ä 50038380 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50038380 / 5
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50038380 / 4
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50038380 / 3
-
28.10.2016Muutmiskanne Ä 50038380 / 2
-
03.10.2016Esmakanne Ä 50038380
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 11.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |