Mendex OÜ
Registrisse kantud 14190338Mendex OÜ (registrikood 14190338) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Pinska küla, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 553 557 eurot ja puhaskasum 243 570 eurot, bilansimaht 1 333 074 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rauno Mankin. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Rauno Mankin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.01.2017 (9 a 8 k) · Mai tn 10, Pinska küla, 71066
Registriandmed KMKR EE101942850 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101942850
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 44,0 % | 2024: 23,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 26,4 % | 2024: 30,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,3 % | 2024: 87,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,1 | 2024: 5,1 |
| Müügitulu kasv | −36,0 % | 2024: +43,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +17,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 553 557 | 865 251 | 604 942 | 495 741 | 507 850 | 244 508 | 78 671 |
| Puhaskasum | 243 570 | 205 593 | 238 618 | 200 157 | 103 189 | 24 677 | 250 |
| Käibevara | 417 259 | 484 330 | 547 811 | 298 170 | 114 092 | 5 802 | 1 698 |
| Põhivara | 915 815 | 291 251 | 76 321 | 68 812 | 35 616 | 25 684 | 21 982 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 333 074 | 775 581 | 624 132 | 366 982 | 149 708 | 31 486 | 23 680 |
| Kohustised kokku | 409 254 | 95 331 | 149 455 | 35 923 | 18 786 | 3 753 | 20 623 |
| Omakapital | 923 820 | 680 250 | 474 677 | 331 059 | 130 922 | 27 733 | 3 057 |
| Kasumimarginaal | 44,0 % | 23,8 % | 39,4 % | 40,4 % | 20,3 % | 10,1 % | 0,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 417 259 € · 31,3 %
- Põhivara 915 815 € · 68,7 %
- Lühiajalised kohustised 101 866 € · 7,6 %
- Pikaajalised kohustised 307 388 € · 23,1 %
- Omakapital 923 820 € · 69,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 68,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus põhitegevus 551 017 €
-
77111 Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent 2 540 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 39 954 € | 4 429 € | 278 068 € | 2 |
| II kv 2026 | 35 014 € | 7 719 € | 208 582 € | 2 |
| I kv 2026 | 32 575 € | 6 661 € | 146 297 € | 2 |
| IV kv 2025 | 26 234 € | 9 400 € | 149 036 € | 2 |
| III kv 2025 | 4 759 € | 5 283 € | 193 376 € | 2 |
| II kv 2025 | 0 € | 9 689 € | 166 337 € | 2 |
| I kv 2025 | 21 187 € | 6 943 € | 170 243 € | 2 |
| IV kv 2024 | 1 577 € | 7 977 € | 182 704 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 13 318 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 476 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 11,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 92 689 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 420 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Winglet OÜ | 50 % | 1 250 € | 04.09.2023 | 4 933 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Winglet OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Viljandi vald 44,0 %
- 11. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 95) 243 570 €
- 33. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 95) 923 820 €
- 34. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 95) 1 333 074 €
- 47. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 95) 26,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.05.2026Muutmiskanne Ä 50049559 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50049559 / 5
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50049559 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50049559 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50049559 / 2
-
23.01.2017Esmakanne Ä 50049559 / M1
-
23.01.2017Esmakanne Ä 50049559
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |