Winglet OÜ
Registrisse kantud 16811232Winglet OÜ (registrikood 16811232) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Pinska küla, tegevusala õhutranspordivahendite rentimine ja kasutusrent (EMTAK 77351). 2025. aasta müügitulu oli 4 933 eurot ja puhaskasum -10 352 eurot, bilansimaht 93 753 eurot. Juhatuse liikmed on Erki Lember, Rauno Mankin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.09.2023 (3 a 1 k) · Mai tn 10, Pinska küla, 71066
Registriandmed KMKR EE102653423 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.04–31.03
- KMKR number
- EE102653423
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.04 – 31.03
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Õhutranspordivahendite rentimine ja kasutusrent
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -209,9 % | 2024: -760,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -521,8 % | 2024: -899,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,1 % | 2024: 2,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,9 | 2024: 45,5 |
| Müügitulu kasv | +78,7 % | 2024: +282,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 933 | 2 761 | 721 |
| Puhaskasum | -10 352 | -21 003 | -29 161 |
| Käibevara | 4 903 | 5 008 | 10 397 |
| Põhivara | 88 850 | 92 438 | 96 025 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 93 753 | 97 446 | 106 422 |
| Kohustised kokku | 91 769 | 95 110 | 133 083 |
| Omakapital | 1 984 | 2 336 | -26 661 |
| Kasumimarginaal | -209,9 % | -760,7 % | -4 044,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 903 € · 5,2 %
- Põhivara 88 850 € · 94,8 %
- Lühiajalised kohustised 1 269 € · 1,4 %
- Pikaajalised kohustised 90 500 € · 96,5 %
- Omakapital 1 984 € · 2,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 97,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 120 € | 0 € | 603 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 264 € | 0 € | 6 119 € | 0 |
| IV kv 2025 | 35 € | 0 € | 2 673 € | 0 |
| III kv 2025 | 322 € | 0 € | 3 750 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 491 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 30 € | 0 |
| IV kv 2024 | 38 € | 0 € | 6 333 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 40 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 201 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rauno Mankin
- Mendex OÜ Juhatuse liige
-
Erki Lember
- ME WaterConsult OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Mendex OÜ 50 %
-
ME WaterConsult OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.09.20262026. a majandusaasta aruanne esitatud
-
06.08.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50236348 / 4
-
20.03.2025Muutmiskanne Ä 50236348 / 3
-
19.09.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50236348 / 2
-
04.09.2023Esmakanne Ä 50236348
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 29.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.09.2024 | Väikeettevõtja |