Scanbro OÜ

Registrisse kantud 14224588
☆ Jälgi

Scanbro OÜ (registrikood 14224588) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Lehmja küla, tegevusala mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine (EMTAK 28291). 2025. aasta müügitulu oli 660 342 eurot ja puhaskasum -653 695 eurot, bilansimaht 645 332 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 20.03.2017 (9 a 6 k) · Loomäe tee 1, Lehmja küla, 75306

Müügitulu 2025
660 tuh €
↑ +117 % vs 2024
Puhaskasum 2025
-654 tuh €
↓ −14 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
11
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE101959623 · osakapital 15 833 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE101959623
Osakapital
15 833 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 01.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine
EMTAK 28291
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
645 332 €
↑ +83 % vs 2024
Omakapital 2025
340 665 €
↑ +156 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-750k-500k-250k0250k500k750k2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal -99,0 % 2024: -188,4 %
Omakapitali tootlus (ROE) -191,9 % 2024: –
Omakapitali osakaal varadest 52,8 % 2024: -171,3 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 1,1 2024: 1,1
Müügitulu kasv +117,5 % 2024: +55,7 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +48,9 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 660 342 303 654 194 996 153 149 150 101 90 335 57 753
Puhaskasum -653 695 -571 951 -510 490 -351 070 -252 109 -54 321 -24 952
Käibevara 324 125 172 534 73 962 75 623 77 282 84 726 7 040
Põhivara 321 207 180 487 41 549 65 322 88 807 49 398 33 501
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 645 332 353 021 115 511 140 945 166 089 134 124 40 541
Kohustised kokku 304 667 957 823 248 362 336 683 210 757 76 683 28 879
Omakapital 340 665 -604 802 -132 851 -195 738 -44 668 57 441 11 662
Kasumimarginaal -99,0 % -188,4 % -261,8 % -229,2 % -168,0 % -60,1 % -43,2 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 645 332 €
  • Käibevara 324 125 € · 50,2 %
  • Põhivara 321 207 € · 49,8 %
Rahastus 645 332 €
  • Lühiajalised kohustised 304 667 € · 47,2 %
  • Omakapital 340 665 € · 52,8 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 1,1
Kohustised ÷ bilansimaht 47,2 %
Põhivara osakaal bilansimahust 49,8 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Müügitulu tegevusalade lõikes 2025

  • 28291 Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine põhitegevus 506 732 €
  • 62101 Programmeerimine 153 610 €

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
79 909 €
↑ +66 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
11
2025: 11 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
025k50k75k100kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

0100k200k300k400kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 79 909 € 92 819 € 344 910 € 11
II kv 2026 48 016 € 74 750 € 301 481 € 11
I kv 2026 64 584 € 80 005 € 152 900 € 11
IV kv 2025 43 028 € 79 892 € 278 785 € 9
III kv 2025 66 316 € 75 806 € 171 294 € 9
II kv 2025 76 766 € 78 626 € 214 369 € 10
I kv 2025 57 460 € 69 206 € 104 672 € 10
IV kv 2024 52 648 € 62 526 € 87 806 € 9

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)26 636 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)30 940 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest116,2 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive23,2 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)114 970 €
Hinnanguline keskmine brutopalk5 409 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Omanikukonto: Indrek Orro(s 1970, 55–56 a)
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 20.03.2017
Paul Lumi
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 20.03.2017
Joonas Püvi
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 08.07.2022

Tegelikud kasusaajad

Omanikukonto: Indrek Orro(s 1970, 55–56 a)
Otsene osalus · Eesti · alates 17.10.2018
Paul Lumi
Otsene osalus · Eesti · alates 17.10.2018

Osanikud

Heiti Pakk
100 € · 0,63 % · ainuomand · alates 23.03.2023
Joonas Püvi
1 000 € · 6,32 % · ainuomand · alates 23.03.2023
Giorgi Basiashvili
140 € · 0,88 % · ainuomand · alates 23.03.2023
Joosep Püüa
150 € · 0,95 % · ainuomand · alates 23.03.2023
OÜ DISTRIBUUTOR
3 536 € · 22,33 % · ainuomand · alates 05.01.2024
lõplik omanik: Omanikukonto: Indrek Orro 100 %
Futurology AB (
19 € · 0,12 % · ainuomand · alates 21.11.2025
Keilian Knudsen(s 1990, 35–36 a)
29 € · 0,18 % · ainuomand · alates 21.11.2025
Georgios Savvidis(s 1989, 36–37 a)
36 € · 0,23 % · ainuomand · alates 21.11.2025
Jan Masak(s 1980, 45–46 a)
36 € · 0,23 % · ainuomand · alates 21.11.2025
Revolt Ventures LLC
36 € · 0,23 % · ainuomand · alates 21.11.2025
Aligned Ventures Beta AB
300 € · 1,89 % · ainuomand · alates 21.11.2025
Joonas Invest OÜ
532 € · 3,36 % · ainuomand · alates 21.11.2025
lõplik omanik: Joonas Püvi 100 %
TECHSTARS ACCELERATOR INVESTMENTS 2021
1 166 € · 7,36 % · ainuomand · alates 21.11.2025
FERROCUT Osaühing
4 038 € · 25,50 % · ainuomand · alates 21.11.2025
lõplik omanik: Omanikukonto: Indrek Orro 51,2 %, Andres Metsmaker 29,3 %, Veiko Soots 9,8 %
Scanbro OÜ
1 410 € · 8,91 % · ainuomand · alates 03.07.2026
lõplik omanik: Omanikukonto: Indrek Orro 22,3 %, Joonas Püvi 9,7 %, Andres Metsmaker 7,5 %
Alas-Kuul AS
3 305 € · 20,87 % · ainuomand · alates 03.07.2026

Isikute teised ettevõtted

Osalused teistes ettevõtetes (1)

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.

Ettevõte Osalus Nimiväärtus Alates Müügitulu
Scanbro OÜ 8,91 % 1 410 € 03.07.2026 660 342 €2025

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Omanikud ja nende omanikud (4)

Skeem
25,5 %22,3 %20,9 %3,4 %FERROCUT OsaühingFERROCUT OsaühingOÜ DISTRIBUUTOROÜ DISTRIBUUTORAlas-Kuul ASAlas-Kuul ASJoonas Invest OÜJoonas Invest OÜScanbro OÜScanbro OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

Loomäe tee 1, Lehmja küla, 75306
Juhata: 59.365223, 24.874050
ehitatud 2014 Samal aadressil veel 1 ettevõte

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 1 hilinemisega (kuni 2 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (4 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 01.12.2025
    Muutmiskanne Ä 50053413 / 13
  • 10.01.2024
    Muutmiskanne Ä 50053413 / 12
  • 05.12.2023
    Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50053413 / 11
  • 23.03.2023
    Muutmiskanne Ä 50053413 / 10
  • 13.03.2023
    Muutmiskanne Ä 50053413 / M1
  • 27.12.2022
    Muutmiskanne Ä 50053413 / 9
  • 08.07.2022
    Muutmiskanne Ä 50053413 / 8
  • 12.08.2021
    Muutmiskanne Ä 50053413 / 7
  • 07.01.2021
    Muutmiskanne Ä 50053413 / 6
  • 13.03.2020
    Muutmiskanne Ä 50053413 / 5
  • 03.03.2020
    Muutmiskanne Ä 50053413 / 4
  • 21.01.2018
    Muutmiskanne Ä 50053413 / 3

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 01.06.2026 Väikeettevõtja
2024 30.06.2025 Väikeettevõtja
2023 02.07.2024 Väikeettevõtja
2022 11.09.2023 Väikeettevõtja
2021 28.06.2022 Väikeettevõtja
2020 30.06.2021 Väikeettevõtja
2019 15.07.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –