Imelihtne OÜ
Registrisse kantud 14255138Imelihtne OÜ (registrikood 14255138) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tabasalu alevik, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 537 081 eurot ja puhaskasum 47 937 eurot, bilansimaht 396 206 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siiri Sinisalu. Juhatuse liige on Siiri Sinisalu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.05.2017 (9 a 5 k) · Klooga mnt 5a, Tabasalu alevik, 76901
Registriandmed KMKR EE101972422 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101972422
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,9 % | 2024: 7,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 19,4 % | 2024: 21,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,2 % | 2024: 55,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 2,4 |
| Müügitulu kasv | −0,7 % | 2024: +4,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 537 081 | 540 617 | 517 604 | 517 254 | 481 619 | 478 663 | 447 327 |
| Puhaskasum | 47 937 | 41 996 | 5 681 | 45 841 | 34 183 | 58 163 | 4 911 |
| Käibevara | 98 863 | 71 590 | 37 726 | 167 496 | 111 204 | 72 383 | 21 052 |
| Põhivara | 297 343 | 287 587 | 298 637 | 7 525 | 9 406 | 12 160 | 16 214 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 396 206 | 359 177 | 336 363 | 175 021 | 120 610 | 84 543 | 37 266 |
| Kohustised kokku | 149 692 | 160 406 | 179 588 | 23 926 | 15 356 | 13 472 | 24 358 |
| Omakapital | 246 514 | 198 771 | 156 775 | 151 095 | 105 254 | 71 071 | 12 908 |
| Kasumimarginaal | 8,9 % | 7,8 % | 1,1 % | 8,9 % | 7,1 % | 12,2 % | 1,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 98 863 € · 25,0 %
- Põhivara 297 343 € · 75,0 %
- Lühiajalised kohustised 149 692 € · 37,8 %
- Omakapital 246 514 € · 62,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 75,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 36 525 € | 19 949 € | 139 469 € | 14 |
| II kv 2026 | 33 195 € | 18 034 € | 138 703 € | 13 |
| I kv 2026 | 32 216 € | 17 747 € | 134 325 € | 12 |
| IV kv 2025 | 25 290 € | 17 490 € | 133 407 € | 10 |
| III kv 2025 | 33 075 € | 18 458 € | 135 194 € | 11 |
| II kv 2025 | 32 091 € | 16 747 € | 137 639 € | 11 |
| I kv 2025 | 29 848 € | 16 766 € | 129 432 € | 10 |
| IV kv 2024 | 28 897 € | 15 809 € | 132 882 € | 10 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 12 175 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 650 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 54,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 26,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 46 490 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 913 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 6 244,17 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 855 | 2 241 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tabasalu Gümnaasium · maksed 611 €
- Harku Vallavalitsus · maksed 244 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
22.09.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50056813 / 7
-
10.12.2018Muutmiskanne Ä 50056813 / 6
-
05.12.2018Muutmiskanne Ä 50056813 / 5
-
29.05.2018Muutmiskanne Ä 50056813 / 4
-
21.05.2018Muutmiskanne Ä 50056813 / M1
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50056813 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50056813 / 2
-
08.05.2017Esmakanne Ä 50056813
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |