OÜ Saru Lauavabrik
Registrisse kantud 14268901OÜ Saru Lauavabrik (registrikood 14268901) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Saru küla, tegevusala kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine (EMTAK 16231). 2025. aasta müügitulu oli 17 024 661 eurot ja puhaskasum 303 747 eurot, bilansimaht 7 908 469 eurot. Juhatuse liikmed on Tarmo Vainola, Imre Michalsky. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.05.2017 (9 a 4 k) · Puidutööstuse, Saru küla, 66009
Registriandmed KMKR EE101975775 · osakapital 200 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101975775
- Osakapital
- 200 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,8 % | 2024: 2,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,1 % | 2024: 23,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 21,3 % | 2024: 20,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | +11,9 % | 2024: −0,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 024 661 | 15 212 346 | 15 238 188 | 18 759 463 | 17 163 886 | 12 597 683 | 11 485 302 |
| Puhaskasum | 303 747 | 321 004 | 296 240 | -1 403 526 | -579 328 | -391 215 | -138 451 |
| Käibevara | 4 294 320 | 3 378 791 | 2 906 082 | 4 850 959 | 5 559 764 | 2 558 801 | 3 422 787 |
| Põhivara | 3 614 149 | 3 507 244 | 3 347 780 | 2 507 664 | 1 680 204 | 1 980 694 | 1 343 805 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 908 469 | 6 886 035 | 6 253 862 | 7 358 623 | 7 239 968 | 4 539 495 | 4 766 592 |
| Kohustised kokku | 6 226 191 | 5 507 504 | 5 201 334 | 6 602 335 | 7 080 154 | 3 800 353 | 3 636 235 |
| Omakapital | 1 682 278 | 1 378 531 | 1 052 528 | 756 288 | 159 814 | 739 142 | 1 130 357 |
| Kasumimarginaal | 1,8 % | 2,1 % | 1,9 % | -7,5 % | -3,4 % | -3,1 % | -1,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 294 320 € · 54,3 %
- Põhivara 3 614 149 € · 45,7 %
- Lühiajalised kohustised 5 756 808 € · 72,8 %
- Pikaajalised kohustised 469 383 € · 5,9 %
- Omakapital 1 682 278 € · 21,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 78,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 45,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
16231 Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine põhitegevus 13 728 410 €
-
46131 Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus 2 196 355 €
-
33121 Masinate ja seadmete remont ning hooldus 1 099 896 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 510 168 € | 249 582 € | 4 878 074 € | 122 |
| II kv 2026 | 577 421 € | 241 028 € | 5 737 640 € | 119 |
| I kv 2026 | 405 914 € | 245 890 € | 4 132 813 € | 117 |
| IV kv 2025 | 696 546 € | 264 327 € | 5 843 715 € | 117 |
| III kv 2025 | 490 284 € | 256 333 € | 4 268 418 € | 118 |
| II kv 2025 | 448 854 € | 246 018 € | 5 557 834 € | 120 |
| I kv 2025 | 363 145 € | 217 640 € | 4 194 423 € | 117 |
| IV kv 2024 | 527 975 € | 214 890 € | 5 066 275 € | 107 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 170 056 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 83 194 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 48,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 626 025 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 311 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Imre Michalsky
- aktsiaselts Viljandi Aken ja Uks Juhatuse liige
- Aktsiaselts KEK Trading International Tegelik kasusaaja
- Xylopal OÜ Tegelik kasusaaja
- aktsiaselts Vivikoop Tegelik kasusaaja
- osaühing Forest Haldus Juhatuse liige
- osaühing RIVERPOINT Tegelik kasusaaja
- Osaühing Vivikoop Varahaldus Juhatuse liige
- OÜ Gregorius Invest Tegelik kasusaaja
-
Tarmo Vainola
- osaühing Furnico Juhatuse liige
- osaühing Tohvri Puit Tegelik kasusaaja
- Tohvrivälja 2 OÜ Tegelik kasusaaja
- PÄIKESEVÄLJA 2 OÜ Tegelik kasusaaja
- PÄIKESEVÄLJA 5 OÜ Tegelik kasusaaja
- PÄIKESEVÄLJA 3 OÜ Tegelik kasusaaja
- Tohvrivälja 1 OÜ Juhatuse liige
- PÄIKESEVÄLJA 1 OÜ Tegelik kasusaaja
-
aktsiaselts Viljandi Aken ja Uks
- Xylopal OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku PuidutööstuseL.ÕV/332042 · alates 05.12.2018
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Rõuge vald 17 024 661 €
- 1. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Rõuge vald 7 908 469 €
- 1. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Rõuge vald 18 tk
- 2. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Rõuge vald 78,7 %
- 4. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Rõuge vald 303 747 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.08.2025Kommertspandi avamiskanne K 50058321 / 13
-
03.06.2024Muutmiskanne Ä 50058321 / 12
-
21.05.2024Muutmiskanne Ä 50058321 / 11
-
02.05.2024Muutmiskanne Ä 50058321 / M1
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50058321 / 10
-
16.12.2022Muutmiskanne Ä 50058321 / 9
-
21.12.2018Muutmiskanne Ä 50058321 / 8
-
24.10.2018Muutmiskanne Ä 50058321 / 7
-
19.09.2018Muutmiskanne Ä 50058321 / 6
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 50058321 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50058321 / 4
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50058321 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.03.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 16.04.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 19.03.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 04.04.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 28.04.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.03.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 22.04.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |