Xylopal OÜ
Registrisse kantud 16098293Xylopal OÜ (registrikood 16098293) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46131). 2025. aasta müügitulu oli 882 092 eurot ja puhaskasum 28 132 eurot, bilansimaht 291 527 eurot. Ettevõtte ainuomanik on aktsiaselts Viljandi Aken ja Uks. Juhatuse liige on Rain Hüva. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.11.2020 (5 a 11 k) · Männimäe tee 28, Viljandi linn, 71020
Registriandmed KMKR EE102308448 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102308448
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,2 % | 2024: 5,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,5 % | 2024: 18,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,2 % | 2024: 66,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 12,8 | 2024: 3,0 |
| Müügitulu kasv | +12,7 % | 2024: −11,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 882 092 | 782 394 | 885 463 | 1 036 255 | 881 529 |
| Puhaskasum | 28 132 | 45 229 | 94 086 | 70 012 | 28 795 |
| Käibevara | 291 527 | 360 945 | 209 144 | 206 154 | 223 879 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 291 527 | 360 945 | 209 144 | 206 154 | 223 879 |
| Kohustised kokku | 22 773 | 120 323 | 13 751 | 104 847 | 192 584 |
| Omakapital | 268 754 | 240 622 | 195 393 | 101 307 | 31 295 |
| Kasumimarginaal | 3,2 % | 5,8 % | 10,6 % | 6,8 % | 3,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 291 527 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 22 773 € · 7,8 %
- Omakapital 268 754 € · 92,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 12,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 23 823 € | 9 903 € | 227 799 € | 5 |
| II kv 2026 | 27 270 € | 10 404 € | 262 291 € | 5 |
| I kv 2026 | 18 194 € | 8 698 € | 192 363 € | 5 |
| IV kv 2025 | 35 786 € | 11 499 € | 274 917 € | 5 |
| III kv 2025 | 17 310 € | 9 090 € | 215 958 € | 5 |
| II kv 2025 | 18 135 € | 8 657 € | 258 275 € | 5 |
| I kv 2025 | 16 539 € | 7 252 € | 189 368 € | 4 |
| IV kv 2024 | 15 276 € | 6 400 € | 241 766 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 941 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 301 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 75 933 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 270 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Imre Michalsky
- aktsiaselts Viljandi Aken ja Uks Tegelik kasusaaja
- OÜ Saru Lauavabrik Juhatuse liige
- Aktsiaselts KEK Trading International Tegelik kasusaaja
- aktsiaselts Vivikoop Tegelik kasusaaja
- osaühing Forest Haldus Juhatuse liige
- osaühing RIVERPOINT Tegelik kasusaaja
- Osaühing Vivikoop Varahaldus Juhatuse liige
- OÜ Gregorius Invest Juhatuse liige
-
aktsiaselts Viljandi Aken ja Uks
- OÜ Saru Lauavabrik Osanik
-
Rain Hüva
- Õuna Investeeringud OÜ Tegelik kasusaaja
- Õuna Pakend OÜ Tegelik kasusaaja
- Õunauss OÜ Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Viljandi Vutisõbrad Juhatuse liige
- Päri - Metsküla Jahiselts Tegelik kasusaaja
- MTÜ Punase Koolimaja Vilistlased Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 12. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Viljandi linn 882 092 €
- 78. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Viljandi maakond 176 418 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50159877 / 2
-
13.11.2020Esmakanne Ä 50159877
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |