Elec Engineering OÜ
Registrisse kantud 14295619Elec Engineering OÜ (registrikood 14295619) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elektripaigaldustööd (EMTAK 43211). 2025. aasta müügitulu oli 4 035 111 eurot ja puhaskasum 189 019 eurot, bilansimaht 930 897 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lauri Kotkas. Juhatuse liige on Lauri Kotkas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.07.2017 (9 a 3 k) · Marja tn 9/2, Tallinn, 10617
Registriandmed KMKR EE101988490 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101988490
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektripaigaldustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,7 % | 2024: 12,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 31,9 % | 2024: 62,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,6 % | 2024: 67,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 2,7 |
| Müügitulu kasv | +57,6 % | 2024: +183,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +42,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 035 111 | 2 559 561 | 904 150 | 1 455 274 | 1 387 641 | 690 207 | 532 938 |
| Puhaskasum | 189 019 | 312 393 | -5 605 | 34 192 | 159 202 | -24 495 | 32 402 |
| Käibevara | 741 051 | 629 046 | 220 000 | 358 038 | 330 149 | 93 114 | 180 987 |
| Põhivara | 189 846 | 115 556 | 94 053 | 57 583 | 22 556 | 9 833 | 12 572 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 930 897 | 744 602 | 314 053 | 415 621 | 352 705 | 102 947 | 193 559 |
| Kohustised kokku | 338 968 | 241 692 | 122 327 | 208 291 | 139 423 | 48 867 | 91 417 |
| Omakapital | 591 929 | 502 910 | 191 726 | 207 330 | 213 282 | 54 080 | 102 142 |
| Kasumimarginaal | 4,7 % | 12,2 % | -0,6 % | 2,3 % | 11,5 % | -3,5 % | 6,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 741 051 € · 79,6 %
- Põhivara 189 846 € · 20,4 %
- Lühiajalised kohustised 333 930 € · 35,9 %
- Pikaajalised kohustised 5 038 € · 0,5 %
- Omakapital 591 929 € · 63,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 36,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 20,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 70 812 € | 61 914 € | 1 011 184 € | 21 |
| II kv 2026 | 60 459 € | 60 824 € | 775 446 € | 19 |
| I kv 2026 | 70 131 € | 63 874 € | 710 503 € | 21 |
| IV kv 2025 | 83 610 € | 83 896 € | 790 918 € | 21 |
| III kv 2025 | 88 506 € | 84 548 € | 1 679 687 € | 20 |
| II kv 2025 | 58 032 € | 59 412 € | 1 247 779 € | 23 |
| I kv 2025 | 58 792 € | 58 097 € | 746 602 € | 18 |
| IV kv 2024 | 50 582 € | 54 236 € | 857 592 € | 17 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 23 604 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 20 638 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 87,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 337 061 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 890 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 20. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 366 828 €
- 22. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Ehitus (EMTAK 43) 6 tk
- 37. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Ehitus (EMTAK 43) 40,5 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.05.2025Kommertspandi avamiskanne K 50061244 / 9
-
28.06.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50061244 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50061244 / 7
-
30.07.2021Muutmiskanne Ä 50061244 / 6
-
17.12.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50061244 / 5
-
07.01.2019Muutmiskanne Ä 50061244 / 4
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50061244 / 3
-
14.12.2017Muutmiskanne Ä 50061244 / 2
-
17.07.2017Esmakanne Ä 50061244
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |