Lumbester OÜ
Registrisse kantud 14349781Lumbester OÜ (registrikood 14349781) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Vallapalu küla, tegevusala mööbli (v.a madratsite) tootmine (EMTAK 31001). 2024. aasta müügitulu oli 5 296 666 eurot ja puhaskasum -154 475 eurot, bilansimaht 3 197 021 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Arbaser OÜ. Juhatuse liikmed on Sergei Rosumovski, Kristi Rosumovski. Maksuvõlg on 75 924,54 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.10.2017 (9 a 0 k) · Hiie, Vallapalu küla, 61116
Registriandmed KMKR EE102015799 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102015799
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -2,9 % | 2023: -5,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -11,2 % | 2023: -18,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,0 % | 2023: 47,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2023: 1,7 |
| Müügitulu kasv | +7,9 % | 2023: −44,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +19,9 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 296 666 | 4 910 473 | 8 910 938 | 6 556 443 | 1 366 404 | 2 135 997 |
| Puhaskasum | -154 475 | -287 961 | 700 830 | 970 397 | -491 770 | 49 437 |
| Käibevara | 2 081 423 | 2 136 753 | 2 168 114 | 2 374 394 | 748 888 | 1 118 374 |
| Põhivara | 1 115 598 | 1 102 255 | 840 487 | 198 289 | 45 987 | 34 638 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 197 021 | 3 239 008 | 3 008 601 | 2 572 683 | 794 875 | 1 153 012 |
| Kohustised kokku | 1 821 629 | 1 709 142 | 1 190 773 | 1 455 685 | 648 274 | 514 641 |
| Omakapital | 1 375 392 | 1 529 866 | 1 817 828 | 1 116 998 | 146 601 | 638 371 |
| Kasumimarginaal | -2,9 % | -5,9 % | 7,9 % | 14,8 % | -36,0 % | 2,3 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 081 423 € · 65,1 %
- Põhivara 1 115 598 € · 34,9 %
- Lühiajalised kohustised 1 423 947 € · 44,5 %
- Pikaajalised kohustised 397 682 € · 12,4 %
- Omakapital 1 375 392 € · 43,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 57,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 34,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
31001 Mööbli (v.a madratsite) tootmine põhitegevus 4 608 099 €
-
16111 Puidu saagimine ja hööveldamine 264 833 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 88 120 € | 98 363 € | 1 852 009 € | 49 |
| II kv 2026 | 127 097 € | 137 732 € | 2 198 443 € | 43 |
| I kv 2026 | 99 500 € | 107 878 € | 1 979 950 € | 46 |
| IV kv 2025 | 86 453 € | 92 925 € | 2 274 933 € | 43 |
| III kv 2025 | 125 519 € | 134 203 € | 2 030 247 € | 42 |
| II kv 2025 | 125 872 € | 135 802 € | 2 037 169 € | 44 |
| I kv 2025 | 103 888 € | 113 759 € | 2 186 487 € | 57 |
| IV kv 2024 | 115 827 € | 124 295 € | 1 962 075 € | 49 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 29 373 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 32 788 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 111,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 617 336 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 287 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 75 924,54 €
- 07.10.2026 37 025,90 €
- 29.09.2026 39 272,36 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristi Rosumovski
- 3H Haldus OÜ Osanik
- Saunester OÜ Tegelik kasusaaja
-
Sergei Rosumovski
- Arbaser OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Arbaser OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 19.03.2025 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 1. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Elva vald 17 päeva
- 4. Suurimad maksuvõlad · Elva vald 75 925 €
- 7. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Elva vald 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 4 291 | 9 945 |
| Toetused kokku | 4 291 | 9 945 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 4 291 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.10.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50067256 / 13
-
25.04.2023Kommertspandi avamiskanne K 50067256 / 12
-
04.08.2022Muutmiskanne Ä 50067256 / 11
-
31.05.2022Muutmiskanne Ä 50067256 / 10
-
01.03.2021Muutmiskanne Ä 50067256 / 9
-
26.02.2021Muutmiskanne Ä 50067256 / M3
-
25.11.2020Muutmiskanne Ä 50067256 / M2
-
25.11.2020Muutmiskanne Ä 50067256 / 8
-
16.10.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50067256 / 7
-
04.10.2018Muutmiskanne Ä 50067256 / 6
-
22.08.2018Muutmiskanne Ä 50067256 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 07.11.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |