B-COM OÜ
Registrisse kantud 14367862B-COM OÜ (registrikood 14367862) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Aaviku küla, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2024. aasta müügitulu oli 92 119 eurot ja puhaskasum -25 774 eurot, bilansimaht 26 250 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mart Bergmann. Juhatuse liige on Mart Bergmann. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.11.2017 (8 a 11 k) · Vana-Aaviku tee 8, Aaviku küla, 75305
Registriandmed KMKR EE102024816 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102024816
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -28,0 % | 2023: -2,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -699,6 % | 2023: -6,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 14,0 % | 2023: 63,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2023: 2,4 |
| Müügitulu kasv | +21,3 % | 2023: +8,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −3,7 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 92 119 | 75 958 | 69 780 | 52 430 | 68 452 | 111 486 |
| Puhaskasum | -25 774 | -2 014 | 7 515 | 2 746 | 5 455 | 9 914 |
| Käibevara | 16 958 | 31 817 | 19 333 | 16 852 | 16 972 | 15 845 |
| Põhivara | 9 292 | 14 827 | 20 362 | 16 841 | 4 908 | 4 711 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 26 250 | 46 644 | 39 695 | 33 693 | 21 880 | 20 556 |
| Kohustised kokku | 22 566 | 17 187 | 8 224 | 9 737 | 670 | 4 801 |
| Omakapital | 3 684 | 29 457 | 31 471 | 23 956 | 21 210 | 15 755 |
| Kasumimarginaal | -28,0 % | -2,7 % | 10,8 % | 5,2 % | 8,0 % | 8,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 16 958 € · 64,6 %
- Põhivara 9 292 € · 35,4 %
- Lühiajalised kohustised 20 814 € · 79,3 %
- Pikaajalised kohustised 1 752 € · 6,7 %
- Omakapital 3 684 € · 14,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 86,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 35,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
49411 Kaubavedu maanteel põhitegevus 65 564 €
-
47821 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük 26 555 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 752 € | 0 € | 49 213 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 001 € | 0 € | 60 325 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 577 € | 0 € | 57 394 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 012 € | 171 € | 77 193 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 975 € | 0 € | 41 202 € | 0 |
| II kv 2025 | 264 € | 0 € | 27 434 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 31 707 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 38 107 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 584 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 404 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50069310 / 4
-
08.10.2018Muutmiskanne Ä 50069310 / 3
-
03.10.2018Muutmiskanne Ä 50069310 / M3
-
28.09.2018Muutmiskanne Ä 50069310 / M2
-
23.09.2018Muutmiskanne Ä 50069310 / M1
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50069310 / 2
-
09.11.2017Esmakanne Ä 50069310
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 11.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |