devSigma OÜ
Likvideerimisel 14389220devSigma OÜ (registrikood 14389220) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 95 793 eurot ja puhaskasum -11 797 eurot, bilansimaht 110 544 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Alix Axel Cruz Barreira. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on likvideerimisel. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.12.2017 (8 a 10 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -12,3 % | 2024: 14,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -11,5 % | 2024: 13,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,7 % | 2024: 94,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,6 | 2024: 19,7 |
| Müügitulu kasv | −9,6 % | 2024: +108,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 95 793 | 105 923 | 50 931 | 46 418 | 23 658 | 0 | 83 383 |
| Puhaskasum | -11 797 | 15 437 | 22 758 | 41 440 | 18 395 | -6 080 | 27 026 |
| Käibevara | 110 544 | 120 341 | 123 620 | 100 910 | 59 370 | 40 747 | 49 745 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 110 544 | 120 341 | 123 620 | 100 910 | 59 370 | 40 747 | 49 745 |
| Kohustised kokku | 8 100 | 6 100 | 817 | 865 | 765 | 537 | 3 455 |
| Omakapital | 102 444 | 114 241 | 122 803 | 100 045 | 58 605 | 40 210 | 46 290 |
| Kasumimarginaal | -12,3 % | 14,6 % | 44,7 % | 89,3 % | 77,8 % | – | 32,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 110 544 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 8 100 € · 7,3 %
- Omakapital 102 444 € · 92,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 875 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 14 808 € | 2 115 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 5 883 € | 0 € | 26 070 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 65 430 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 54 783 € | 0 |
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 31 876 € | 0 |
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 37 478 € | 0 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 33 727 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 958 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Annika Madissoon
- TRANSFINAM OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- LeadSource OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- TANIT PRODUCTION OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Canvastec OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Maxxi Traffic OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- TwentyTwo Consulting OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Qvazar OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- 7logic OÜ Likvideerija Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.06.2026Lõpetamiskanne Ä 50071933 / 8
-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 50071933 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50071933 / 6
-
02.05.2023Muutmiskanne Ä 50071933 / 5
-
03.06.2019Muutmiskanne Ä 50071933 / 4
-
30.01.2018Muutmiskanne Ä 50071933 / 3
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50071933 / 2
-
13.12.2017Esmakanne Ä 50071933
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 19.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 21.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |