Ashpool OÜ
Likvideerimisel 14396154Ashpool OÜ (registrikood 14396154) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 7 849 eurot ja puhaskasum 7 355 eurot, bilansimaht 34 531 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Martin Mägar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on likvideerimisel. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.12.2017 (8 a 9 k) · Manufaktuuri tn 7/1, Tallinn, 10412
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 93,7 % | 2024: 61,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,6 % | 2024: 13,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,6 % | 2024: 98,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 70,0 | 2024: 58,3 |
| Müügitulu kasv | +3,1 % | 2024: +7,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 849 | 7 610 | 7 070 | 6 454 | 4 160 | 6 280 | 6 880 |
| Puhaskasum | 7 355 | 4 645 | -1 678 | 8 667 | 7 849 | 4 805 | 5 321 |
| Käibevara | 34 531 | 29 020 | 24 358 | 32 024 | 23 357 | 13 521 | 8 678 |
| Põhivara | 0 | 5 999 | 5 999 | – | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 34 531 | 35 019 | 30 357 | 32 024 | 23 357 | 13 521 | 8 678 |
| Kohustised kokku | 493 | 498 | 481 | 470 | 470 | 489 | 450 |
| Omakapital | 34 038 | 34 521 | 29 876 | 31 554 | 22 887 | 13 032 | 8 228 |
| Kasumimarginaal | 93,7 % | 61,0 % | -23,7 % | 134,3 % | 188,7 % | 76,5 % | 77,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 34 531 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 493 € · 1,4 %
- Omakapital 34 038 € · 98,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 70,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2025 | 2 211 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 737 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Annika Madissoon
- TRANSFINAM OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- LeadSource OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- TANIT PRODUCTION OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Canvastec OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Maxxi Traffic OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- TwentyTwo Consulting OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Qvazar OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- 7logic OÜ Likvideerija Likvideerimisel
Varasemad isikud (1)
- Martin Mägar · Juhatuse liige · kuni 26.09.2026
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.09.2026Juhatusest lahkus Martin Mägar
-
26.09.2026Staatus: R → L
-
25.09.2026Lõpetamiskanne Ä 50072847 / 7
-
09.09.2026Lõpetamiskanne Ä 50072847 / M2
-
11.06.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50072847 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50072847 / 5
-
06.07.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50072847 / 4
-
29.01.2021Muutmiskanne Ä 50072847 / 3
-
27.01.2021Muutmiskanne Ä 50072847 / M1
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50072847 / 2
-
27.12.2017Esmakanne Ä 50072847
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.09.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |