180 OÜ
Registrisse kantud 14397679180 OÜ (registrikood 14397679) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 1 393 738 eurot ja puhaskasum -149 370 eurot, bilansimaht 485 030 eurot. Juhatuse liikmed on Matthias Diether, Sten Sarap. Maksuvõlg on 24 735,49 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.12.2017 (8 a 9 k) · Staapli tn 4, Tallinn, 10415
Registriandmed KMKR EE102038352 · osakapital 2 700 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102038352
- Osakapital
- 2 700 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -10,7 % | 2024: -8,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -33,5 % | 2024: -2,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 2,3 |
| Müügitulu kasv | −6,3 % | 2024: −15,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 393 738 | 1 487 724 | 1 766 802 | 1 593 652 | 884 108 | 853 783 | 976 116 |
| Puhaskasum | -149 370 | -123 975 | 94 538 | 138 697 | 44 967 | -121 546 | 33 415 |
| Käibevara | 295 985 | 270 258 | 336 801 | 383 666 | 289 211 | 209 935 | 166 912 |
| Põhivara | 189 045 | 232 907 | 277 741 | 327 576 | 368 758 | 426 290 | 481 964 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 485 030 | 503 165 | 614 542 | 711 242 | 657 969 | 636 225 | 648 876 |
| Kohustised kokku | 647 689 | 516 454 | 503 856 | 695 094 | 780 518 | 803 741 | 694 846 |
| Omakapital | -162 659 | -13 289 | 110 686 | 16 148 | -122 549 | -167 516 | -45 970 |
| Kasumimarginaal | -10,7 % | -8,3 % | 5,4 % | 8,7 % | 5,1 % | -14,2 % | 3,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 295 985 € · 61,0 %
- Põhivara 189 045 € · 39,0 %
- Lühiajalised kohustised 168 232 € · 34,7 %
- Pikaajalised kohustised 479 457 € · 98,9 %
- Omakapital -162 659 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 133,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 39,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 118 095 € | 78 011 € | 447 676 € | 23 |
| II kv 2026 | 100 813 € | 61 618 € | 315 987 € | 24 |
| I kv 2026 | 156 022 € | 94 257 € | 305 148 € | 18 |
| IV kv 2025 | 98 122 € | 66 820 € | 385 130 € | 19 |
| III kv 2025 | 146 974 € | 79 661 € | 507 845 € | 22 |
| II kv 2025 | 126 031 € | 78 328 € | 426 123 € | 17 |
| I kv 2025 | 115 220 € | 73 537 € | 357 336 € | 19 |
| IV kv 2024 | 113 635 € | 66 393 € | 449 686 € | 17 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 39 365 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 26 004 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 66,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 26,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 149 225 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 174 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 24 735,49 €
- 07.10.2026 3 848,02 €
- 29.09.2026 14 411,02 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sten Sarap
- OÜ LabelPrint Juhatuse liige
- RETI KINNISVARA OÜ Tegelik kasusaaja
- Sarap S&A OÜ Juhatuse liige
- Sar Design OÜ Tegelik kasusaaja
- Miami Lounge OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ SS Invest Tegelik kasusaaja
- OÜ Mack BBQ Tegelik kasusaaja
- Green Dot OÜ Osanik
-
OÜ SS Invest
- RETI KINNISVARA OÜ Osanik
- RunProperty OÜ Osanik Maksuvõlg
- Sarap S&A OÜ Osanik
- Sar Design OÜ Osanik
- J&D Holding OÜ Osanik
- Miami Lounge OÜ Osanik
- Locustra OÜ Osanik
- OÜ Mack BBQ Osanik
-
Matthias Diether
- Diether Consult OÜ Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
OÜ SS Invest 66,67 %
-
Diether Consult OÜ 33,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Majutus ja toitlustus 17 päeva
- 15. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 149 370 €
- 38. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 6,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 427 | 1 898 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- VÄLISMINISTEERIUM · maksed 3 427 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.08.2024Muutmiskanne Ä 50073061 / 9
-
18.07.2024Muutmiskanne Ä 50073061 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50073061 / 7
-
16.08.2022Muutmiskanne Ä 50073061 / 6
-
07.08.2018Muutmiskanne Ä 50073061 / 5
-
01.08.2018Muutmiskanne Ä 50073061 / M1
-
19.06.2018Kommertspandi avamiskanne K 50073061 / 4
-
24.04.2018Muutmiskanne Ä 50073061 / 3
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50073061 / 2
-
28.12.2017Esmakanne Ä 50073061
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |