Pidula Forell OÜ
Registrisse kantud 14398070Pidula Forell OÜ (registrikood 14398070) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Kallaste küla, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 146 604 eurot ja puhaskasum 19 973 eurot, bilansimaht 417 681 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Erko Kalev. Juhatuse liige on Deana Põder. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.12.2017 (8 a 9 k) · Veskitiigi/1, Kallaste küla, 93462
Registriandmed KMKR EE102039490 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102039490
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,6 % | 2024: 20,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,5 % | 2024: 23,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,5 % | 2024: 35,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −15,5 % | 2024: −3,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 146 604 | 173 577 | 179 901 | 163 963 | 177 361 | 148 876 | 181 475 |
| Puhaskasum | 19 973 | 35 163 | 28 608 | 10 721 | 33 645 | 17 492 | 24 552 |
| Käibevara | 54 157 | 54 005 | 36 314 | 19 299 | 27 914 | 66 084 | 57 012 |
| Põhivara | 363 524 | 379 110 | 395 547 | 411 719 | 423 847 | 2 480 | 3 260 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 417 681 | 433 115 | 431 861 | 431 018 | 451 761 | 68 564 | 60 272 |
| Kohustised kokku | 244 526 | 279 933 | 313 843 | 341 608 | 375 572 | 26 020 | 35 220 |
| Omakapital | 173 155 | 153 182 | 118 018 | 89 410 | 76 189 | 42 544 | 25 052 |
| Kasumimarginaal | 13,6 % | 20,3 % | 15,9 % | 6,5 % | 19,0 % | 11,7 % | 13,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 54 157 € · 13,0 %
- Põhivara 363 524 € · 87,0 %
- Lühiajalised kohustised 50 728 € · 12,1 %
- Pikaajalised kohustised 193 798 € · 46,4 %
- Omakapital 173 155 € · 41,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 58,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 87,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
56111 Restoranide ja kohvikute tegevus põhitegevus 104 088 €
-
55203 Puhkekülad ja puhkelaagrid 42 516 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 21 500 € | 4 826 € | 137 791 € | 2 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 3 598 € | 4 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | -312 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 291 € | 2 001 € | 5 982 € | 0 |
| III kv 2025 | 19 400 € | 4 036 € | 134 961 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 76 € | 7 558 € | 4 |
| I kv 2025 | 100 € | 0 € | 588 € | 0 |
| IV kv 2024 | 4 901 € | 1 703 € | 26 216 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 167 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 609 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 22,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 45 930 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 547 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Deana Põder
- Teele Pagar OÜ Tegelik kasusaaja
- Freeride osaühing Tegelik kasusaaja
-
Erko Kalev
- Teele Pagar OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toitlustamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50073112 / 5
-
30.05.2022Muutmiskanne Ä 50073112 / 4
-
12.04.2022Muutmiskanne Ä 50073112 / 3
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50073112 / 2
-
29.12.2017Esmakanne Ä 50073112
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |