Fleet OÜ
Registrisse kantud 14416951Fleet OÜ (registrikood 14416951) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Kiili alev, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2024. aasta müügitulu oli 4 201 688 eurot ja puhaskasum -207 601 eurot, bilansimaht 1 743 753 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Playarena OÜ. Juhatuse liige on Margus Liivrand. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.01.2018 (8 a 8 k) · Kurna tee 16, Kiili alev, 75401
Registriandmed KMKR EE102044906 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102044906
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -4,9 % | 2023: 0,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -63,9 % | 2023: 1,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 18,6 % | 2023: 29,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2023: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +32,9 % | 2023: −5,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +10,1 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 201 688 | 3 162 332 | 3 356 621 | 3 421 974 | 3 707 319 | 2 594 419 |
| Puhaskasum | -207 601 | 9 620 | 60 190 | 33 335 | 160 239 | 126 629 |
| Käibevara | 595 214 | 577 795 | 590 707 | 594 356 | 627 118 | 443 040 |
| Põhivara | 1 148 539 | 1 214 475 | 770 501 | 736 966 | 569 033 | 662 852 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 743 753 | 1 792 270 | 1 361 208 | 1 331 322 | 1 196 151 | 1 105 892 |
| Kohustised kokku | 1 418 849 | 1 259 765 | 838 323 | 868 627 | 766 790 | 836 770 |
| Omakapital | 324 904 | 532 505 | 522 885 | 462 695 | 429 361 | 269 122 |
| Kasumimarginaal | -4,9 % | 0,3 % | 1,8 % | 1,0 % | 4,3 % | 4,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 595 214 € · 34,1 %
- Põhivara 1 148 539 € · 65,9 %
- Lühiajalised kohustised 834 790 € · 47,9 %
- Pikaajalised kohustised 584 059 € · 33,5 %
- Omakapital 324 904 € · 18,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 81,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 65,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
49411 Kaubavedu maanteel põhitegevus 2 196 882 €
-
42991 Mujal liigitamata rajatiste ehitus 2 004 806 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 432 € | 74 406 € | 1 110 966 € | 24 |
| II kv 2026 | 141 549 € | 66 689 € | 1 140 175 € | 23 |
| I kv 2026 | 141 472 € | 61 248 € | 783 670 € | 24 |
| IV kv 2025 | 115 376 € | 69 785 € | 1 236 161 € | 22 |
| III kv 2025 | 58 102 € | 57 776 € | 1 033 673 € | 22 |
| II kv 2025 | 78 988 € | 48 534 € | 859 509 € | 18 |
| I kv 2025 | 68 802 € | 46 917 € | 476 006 € | 16 |
| IV kv 2024 | 112 860 € | 55 688 € | 1 758 801 € | 19 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 144 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 24 802 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 2 168,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 370 322 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 987 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Playarena OÜ
- Steinmann OÜ Osanik
- Rentalfleet OÜ Osanik
- Pikalaia Talupidamise OÜ Osanik
-
Margus Liivrand
- Steinmann OÜ Tegelik kasusaaja
- Playarena OÜ Tegelik kasusaaja
- Rentalfleet OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Loo10 Tegelik kasusaaja
- Pikalaia Talupidamise OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Playarena OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kiili vald 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.10.2024Muutmiskanne Ä 50086386 / 5
-
02.10.2024Muutmiskanne Ä 50086386 / 4
-
26.09.2024Muutmiskanne Ä 50086386 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50086386 / 3
-
13.02.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50086386 / 2
-
29.01.2018Esmakanne Ä 50086386
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 09.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |