Smartcraft OÜ
Registrisse kantud 14423359Smartcraft OÜ (registrikood 14423359) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus (EMTAK 33201). 2025. aasta müügitulu oli 173 911 eurot ja puhaskasum -9 986 eurot, bilansimaht 975 365 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaido Käsik. Juhatuse liige on Kaido Käsik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.02.2018 (8 a 8 k) · Õnne tn 4a, Tallinn, 11214
Registriandmed KMKR EE102061675 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102061675
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -5,7 % | 2024: 31,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,0 % | 2024: 10,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 2024: 99,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 37,5 | 2024: 24,9 |
| Müügitulu kasv | −46,0 % | 2024: −54,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −12,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 173 911 | 321 878 | 701 256 | 486 477 | 305 078 | 331 292 | 482 606 |
| Puhaskasum | -9 986 | 100 136 | 253 202 | 191 278 | 100 975 | 141 388 | 171 845 |
| Käibevara | 133 614 | 199 984 | 216 461 | 305 293 | 466 565 | 415 740 | 294 016 |
| Põhivara | 841 751 | 809 832 | 718 221 | 420 402 | 101 055 | 70 676 | 50 049 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 975 365 | 1 009 816 | 934 682 | 725 695 | 567 620 | 486 416 | 344 065 |
| Kohustised kokku | 3 563 | 8 028 | 33 030 | 6 110 | 18 660 | 10 431 | 9 468 |
| Omakapital | 971 802 | 1 001 788 | 901 652 | 719 585 | 548 960 | 475 985 | 334 597 |
| Kasumimarginaal | -5,7 % | 31,1 % | 36,1 % | 39,3 % | 33,1 % | 42,7 % | 35,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 133 614 € · 13,7 %
- Põhivara 841 751 € · 86,3 %
- Lühiajalised kohustised 3 563 € · 0,4 %
- Omakapital 971 802 € · 99,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 37,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 86,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
33201 Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus põhitegevus 173 643 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 268 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 702 € | 6 228 € | 75 424 € | 4 |
| II kv 2026 | 5 904 € | 6 228 € | 88 653 € | 4 |
| I kv 2026 | 6 073 € | 6 318 € | 0 € | 4 |
| IV kv 2025 | 11 867 € | 6 498 € | 16 128 € | 4 |
| III kv 2025 | 6 156 € | 6 498 € | 24 371 € | 4 |
| II kv 2025 | 6 179 € | 6 498 € | 94 454 € | 4 |
| I kv 2025 | 6 202 € | 6 376 € | 55 606 € | 4 |
| IV kv 2024 | 5 797 € | 6 132 € | 73 980 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 901 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 076 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 71,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 25 141 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 998 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemÕnne tn 4a, Tallinn, 11214
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 40. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 971 802 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50087114 / 3
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 50087114 / 2
-
06.02.2018Esmakanne Ä 50087114
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |