Modash OÜ
Registrisse kantud 14434162Modash OÜ (registrikood 14434162) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 6 975 318 eurot ja puhaskasum -2 721 877 eurot, bilansimaht 15 743 967 eurot. Juhatuse liikmed on Avery Dylan Schrader, Hendry Sadrak. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.02.2018 (8 a 7 k) · Aia tn 10a-9, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE102111318 · osakapital 4 176 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102111318
- Osakapital
- 4 176 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -39,0 % | 2024: -2,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -26,5 % | 2024: -1,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,1 % | 2024: 82,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 4,0 |
| Müügitulu kasv | +53,6 % | 2024: +35,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +105,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 975 318 | 4 540 300 | 3 352 893 | 1 651 032 | 720 548 | 192 244 | 36 760 |
| Puhaskasum | -2 721 877 | -120 510 | -1 440 919 | 155 046 | 396 041 | -41 665 | -136 688 |
| Käibevara | 10 820 592 | 6 072 979 | 1 806 889 | 1 808 195 | 318 094 | 56 277 | 89 822 |
| Põhivara | 4 923 375 | 2 489 065 | 579 385 | 645 516 | 161 854 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 743 967 | 8 562 044 | 2 386 274 | 2 453 711 | 479 948 | 56 277 | 89 822 |
| Kohustised kokku | 5 487 294 | 1 510 304 | 1 020 028 | 138 969 | 260 190 | 232 560 | 224 440 |
| Omakapital | 10 256 673 | 7 051 740 | 1 366 246 | 2 314 742 | 219 758 | -176 283 | -134 618 |
| Kasumimarginaal | -39,0 % | -2,7 % | -43,0 % | 9,4 % | 55,0 % | -21,7 % | -371,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 820 592 € · 68,7 %
- Põhivara 4 923 375 € · 31,3 %
- Lühiajalised kohustised 5 487 294 € · 34,9 %
- Omakapital 10 256 673 € · 65,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 34,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 338 832 € | 365 391 € | 13 112 605 € | 32 |
| II kv 2026 | 349 348 € | 381 661 € | 12 019 415 € | 29 |
| I kv 2026 | 327 650 € | 356 614 € | 11 150 437 € | 29 |
| IV kv 2025 | 294 196 € | 318 736 € | 10 449 313 € | 30 |
| III kv 2025 | 278 298 € | 302 697 € | 11 168 036 € | 27 |
| II kv 2025 | 230 212 € | 250 302 € | 7 480 468 € | 25 |
| I kv 2025 | 216 929 € | 234 315 € | 6 739 255 € | 25 |
| IV kv 2024 | 171 969 € | 185 136 € | 4 887 032 € | 24 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 112 944 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 121 797 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 370 868 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 7 320 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mila Invest OÜ
- Bolt Technology OÜ Osanik
- Klar Aknad OÜ Osanik Maksuvõlg
- Katana Technologies OÜ Osanik
- Fractory Solutions OÜ Osanik Maksuvõlg
- Yaga OÜ Osanik
- Outvio OÜ Osanik
- FoodDocs OÜ Osanik
- Larsen Kinnisvara OÜ Osanik
-
Yoisho OÜ
- Ampler Bikes OÜ Osanik Pankrotis Maksuvõlg
- Optigon OÜ Osanik
- Patchstack OÜ Osanik
- Shen.AI OÜ Osanik
- Woola OÜ Osanik Maksuvõlg
- Maidla Resort OÜ Osanik
- OÜ New Nordic Asset Management Osanik
- L99 OÜ Osanik
-
Bevoke Estonia OÜ
- Yaga OÜ Osanik
- Woola OÜ Osanik Maksuvõlg
- Programmable Equity OÜ Osanik
- Team Flow OÜ Osanik Likvideerimisel Maksuvõlg
-
Calchas Holding GmbH
- Optigon OÜ Osanik
- Outvio OÜ Osanik
- Ender Turing OÜ Osanik
- OÜ SALTO X Osanik
- OÜ DSVC 1 Carry Osanik
-
Usaldusfond Change Ventures Fund II
- Outvio OÜ Osanik
- Recruitment Software OÜ Osanik
- Cloud Factory OÜ Osanik
- 99math OÜ Osanik Maksuvõlg
- Gelatex Technologies OÜ Osanik
- EURORA SOLUTIONS OÜ Osanik Pankrotis Maksuvõlg
- Formaloo OÜ Osanik
- OÜ Werk IT Osanik
-
OÜ LIFT99 ROCKETS
- Patchstack OÜ Osanik
- eAgronom OÜ Osanik
-
Hommy Eesti OÜ
- Lyfery Insurance OÜ Osanik
- Indie Duo OÜ Osanik
- VNTRS Invest OÜ Osanik
- Samurai Syndicate OÜ Osanik
- Rocketride Syndicate OÜ Osanik
- Salv Syn OÜ Osanik
- Drivex Invest OÜ Osanik
- Insly Invest OÜ Osanik
-
Aidis Dalikas
- IAB Baltics MTÜ Tegelik kasusaaja
-
Rei Consult OÜ
- Migrevention OÜ Osanik
- Snacka Angel SPV OÜ Osanik
- REALIFIED OÜ Osanik
-
Hendry Sadrak
- Heheheh OÜ Juhatuse liige
-
Avery Dylan Schrader
- MoSyrup OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (30)
-
MoSyrup OÜ 30,24 %
-
Heheheh OÜ 29,62 %
-
-
-
CVF Holdings OÜ 100 %
-
-
-
Yoisho OÜ 0,78 %
-
OÜ LIFT99 ROCKETS 0,52 %
-
-
Rei Consult OÜ 0,26 %
-
Bevoke Estonia OÜ 0,26 %
-
Mila Invest OÜ 0,25 %
-
Hommy Eesti OÜ 0,18 %
-
Modsyn OÜ 0,18 %
Skeem
LEI 984500164E177YD60A33
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 2 721 877 €
- 27. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 9 tk
- 28. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 10 256 673 €
- 28. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 15 743 967 €
- 34. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 61,7 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 70 905 | 83 249 |
| Toetused kokku | 70 905 | 83 249 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 70 905 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.06.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50088296 / 11
-
28.02.2025Muutmiskanne Ä 50088296 / 10
-
23.07.2024Muutmiskanne Ä 50088296 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50088296 / 8
-
21.09.2022Muutmiskanne Ä 50088296 / 7
-
03.05.2022Muutmiskanne Ä 50088296 / 6
-
28.08.2019Muutmiskanne Ä 50088296 / 5
-
31.07.2019Muutmiskanne Ä 50088296 / 4
-
22.05.2019Muutmiskanne Ä 50088296 / 3
-
17.10.2018Muutmiskanne Ä 50088296 / 2
-
20.09.2018Muutmiskanne Ä 50088296 / M1
-
21.02.2018Esmakanne Ä 50088296
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 15.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |