Sajor OÜ
Registrisse kantud 14435227Sajor OÜ (registrikood 14435227) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 122 134 eurot ja puhaskasum 1 887 eurot, bilansimaht 68 458 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tarmo Ahi. Juhatuse liige on Tarmo Ahi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.02.2018 (8 a 7 k) · Tuleviku tn 5, Rakvere linn, 44310
Registriandmed KMKR EE102050974 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102050974
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 2024: 14,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,0 % | 2024: 40,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,4 % | 2024: 51,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 4,8 |
| Müügitulu kasv | +23,9 % | 2024: −38,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +20,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 122 134 | 98 560 | 160 984 | 87 066 | 71 447 | 48 392 | 82 512 |
| Puhaskasum | 1 887 | 14 595 | 4 174 | -3 529 | 2 407 | -5 144 | 5 658 |
| Käibevara | 33 840 | 49 199 | 42 669 | 28 462 | 39 843 | 32 684 | 32 880 |
| Põhivara | 34 618 | 20 591 | 28 047 | 36 678 | 9 075 | 16 975 | 25 309 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 68 458 | 69 790 | 70 716 | 65 140 | 48 918 | 49 659 | 58 189 |
| Kohustised kokku | 30 547 | 33 766 | 49 287 | 47 885 | 28 134 | 31 282 | 34 668 |
| Omakapital | 37 911 | 36 024 | 21 429 | 17 255 | 20 784 | 18 377 | 23 521 |
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 14,8 % | 2,6 % | -4,1 % | 3,4 % | -10,6 % | 6,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 840 € · 49,4 %
- Põhivara 34 618 € · 50,6 %
- Lühiajalised kohustised 13 156 € · 19,2 %
- Pikaajalised kohustised 17 391 € · 25,4 %
- Omakapital 37 911 € · 55,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 44,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 50,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 848 € | 2 849 € | 37 680 € | 2 |
| II kv 2026 | 7 575 € | 2 779 € | 40 712 € | 2 |
| I kv 2026 | 6 528 € | 2 764 € | 33 433 € | 2 |
| IV kv 2025 | 8 161 € | 3 192 € | 39 796 € | 2 |
| III kv 2025 | 4 459 € | 1 892 € | 34 209 € | 2 |
| II kv 2025 | 3 236 € | 1 126 € | 22 111 € | 2 |
| I kv 2025 | 3 788 € | 1 048 € | 22 478 € | 1 |
| IV kv 2024 | 4 635 € | 1 002 € | 26 124 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 283 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 950 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 12 560 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 913 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.06.2024Muutmiskanne Ä 50088412 / 4
-
25.06.2024Muutmiskanne Ä 50088412 / 5
-
10.06.2024Muutmiskanne Ä 50088412 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50088412 / 3
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 50088412 / 2
-
23.02.2018Esmakanne Ä 50088412
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |