Meremill OÜ
Pankrotis 14449554Meremill OÜ (registrikood 14449554) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude toidukaupade hulgimüük (EMTAK 46381). 2024. aasta müügitulu oli 907 282 eurot ja puhaskasum -280 876 eurot, bilansimaht 708 318 eurot. Juhatuse liikmed on Deniss Matetski, Vitali Tarraste. Maksuvõlg on 776,92 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on pankrotis. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.03.2018 (8 a 7 k) · Roseni tn 7, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE102056143 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102056143
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude toidukaupade hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -31,0 % | 2023: -17,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2023: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -69,9 % | 2023: -23,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2023: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +33,9 % | 2023: −42,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −23,5 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 907 282 | 677 682 | 1 173 336 | 3 804 964 | 4 075 053 | 3 456 411 |
| Puhaskasum | -280 876 | -117 732 | -215 210 | -89 002 | -53 642 | 260 830 |
| Käibevara | 694 528 | 910 466 | 1 030 948 | 1 275 469 | 1 516 246 | 1 508 640 |
| Põhivara | 13 790 | 4 860 | 7 290 | 9 720 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 708 318 | 915 326 | 1 038 238 | 1 285 189 | 1 516 246 | 1 508 640 |
| Kohustised kokku | 1 203 693 | 1 129 824 | 1 135 004 | 1 166 745 | 1 253 800 | 1 172 552 |
| Omakapital | -495 375 | -214 498 | -96 766 | 118 444 | 262 446 | 336 088 |
| Kasumimarginaal | -31,0 % | -17,4 % | -18,3 % | -2,3 % | -1,3 % | 7,5 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 694 528 € · 98,1 %
- Põhivara 13 790 € · 1,9 %
- Lühiajalised kohustised 1 203 693 € · 169,9 %
- Omakapital -495 375 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 169,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 € | 0 € | 4 006 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 11 504 € | 1 900 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 11 290 € | 237 614 € | 7 |
| II kv 2025 | 0 € | 12 262 € | 312 618 € | 7 |
| I kv 2025 | 38 704 € | 10 520 € | 304 745 € | 7 |
| IV kv 2024 | 9 447 € | 10 029 € | 312 479 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 776,92 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andres Hermet
- EaHa Nordic Construction OÜ Muu roll Pankrotis Maksuvõlg
- Aktsiaselts Baltika Muu roll Pankrotis Maksuvõlg
- Mapek OÜ Likvideerija Likvideerimisel Maksuvõlg
- Intrezo OÜ Muu roll Pankrotis Maksuvõlg
- Best Crew OÜ Muu roll Pankrotis Maksuvõlg
- Rendez-vous OÜ Muu roll Pankrotis
- T&T Alliance OÜ Muu roll Pankrotis
- osaühing Lundet Juhatuse liige
-
Deniss Matetski
- Delica Market OÜ Tegelik kasusaaja
- Delica Group OÜ Osanik
- DV Havsen OÜ Osanik
- OÜ Mironio Tegelik kasusaaja
-
Vitali Tarraste
- Delica Market OÜ Osanik
- Delica Group OÜ Tegelik kasusaaja
- DV Havsen OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.07.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50089935 / 9
-
09.07.2026Muutmiskanne Ä 50089935 / 8
-
08.07.2026Pankroti väljakuulutamiskanne Ä 50089935 / 7
-
12.05.2026Muutmiskanne Ä 50089935 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50089935 / 5
-
24.03.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50089935 / 4
-
11.02.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50089935 / 3
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 50089935 / 2
-
15.03.2018Esmakanne Ä 50089935
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 03.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |