Cimado OÜ
Likvideerimisel 14457944Cimado OÜ (registrikood 14457944) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 21 209 eurot ja puhaskasum 10 170 eurot, bilansimaht 23 646 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Christian Oldiges. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on likvideerimisel. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.03.2018 (8 a 6 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 48,0 % | 2024: -207,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 43,5 % | 2024: -180,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 2024: 92,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 94,6 | 2024: 12,8 |
| Müügitulu kasv | +84,6 % | 2024: −84,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −32,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 209 | 11 489 | 72 821 | 100 830 | 136 170 | 145 800 | 150 300 |
| Puhaskasum | 10 170 | -23 833 | 34 239 | 40 642 | 56 945 | 83 360 | 105 845 |
| Käibevara | 23 646 | 14 351 | 38 423 | 44 467 | 61 330 | 88 675 | 111 090 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 23 646 | 14 351 | 38 423 | 44 467 | 61 330 | 88 675 | 111 090 |
| Kohustised kokku | 250 | 1 125 | 1 365 | 1 325 | 1 885 | 2 110 | 2 385 |
| Omakapital | 23 396 | 13 226 | 37 058 | 43 142 | 59 445 | 86 565 | 108 705 |
| Kasumimarginaal | 48,0 % | -207,4 % | 47,0 % | 40,3 % | 41,8 % | 57,2 % | 70,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 23 646 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 250 € · 1,1 %
- Omakapital 23 396 € · 98,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 94,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 4 231 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 546 € | 566 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 528 € | 1 584 € | 8 548 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 473 € | 1 527 € | 6 715 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 354 € | 1 404 € | 15 842 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 294 € | 1 343 € | 1 594 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Annika Madissoon
- TRANSFINAM OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- LeadSource OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- TANIT PRODUCTION OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Canvastec OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Maxxi Traffic OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- TwentyTwo Consulting OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Qvazar OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- 7logic OÜ Likvideerija Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.07.2026Lõpetamiskanne Ä 50090834 / 7
-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 50090834 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50090834 / 5
-
28.04.2023Muutmiskanne Ä 50090834 / 4
-
28.05.2019Muutmiskanne Ä 50090834 / 3
-
11.04.2018Muutmiskanne Ä 50090834 / 2
-
28.03.2018Esmakanne Ä 50090834
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 06.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 10.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |