MaveUP OÜ
Likvideerimisel 14492001MaveUP OÜ (registrikood 14492001) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -2 894 eurot, bilansimaht 4 279 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jan Oliver Engler. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on likvideerimisel. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.05.2018 (8 a 4 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -119,3 % | 2024: -32,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,7 % | 2024: 74,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 3,9 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 7 974 | 2 000 | 5 800 | 11 445 |
| Puhaskasum | -2 894 | -1 748 | -1 818 | 4 001 | 60 | -1 108 | 5 332 |
| Käibevara | 4 279 | 7 173 | 8 921 | 10 764 | 6 708 | 9 183 | 10 256 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 279 | 7 173 | 8 921 | 10 764 | 6 708 | 9 183 | 10 256 |
| Kohustised kokku | 1 853 | 1 853 | 1 853 | 1 878 | 1 823 | 1 858 | 1 823 |
| Omakapital | 2 426 | 5 320 | 7 068 | 8 886 | 4 885 | 7 325 | 8 433 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | 50,2 % | 3,0 % | -19,1 % | 46,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 279 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 853 € · 43,3 %
- Omakapital 2 426 € · 56,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 43,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 10 € | 0 € | 35 € | 0 |
| II kv 2025 | 10 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 10 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 675 € | 0 |
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 75 € | 0 |
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 670 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Annika Madissoon
- TRANSFINAM OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- LeadSource OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- TANIT PRODUCTION OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Canvastec OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Maxxi Traffic OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- TwentyTwo Consulting OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Qvazar OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- 7logic OÜ Likvideerija Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.06.2026Lõpetamiskanne Ä 50094558 / 7
-
02.10.2025Muutmiskanne Ä 50094558 / 6
-
10.05.2024Muutmiskanne Ä 50094558 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50094558 / 4
-
21.04.2023Muutmiskanne Ä 50094558 / 3
-
30.04.2020Muutmiskanne Ä 50094558 / 2
-
21.05.2018Esmakanne Ä 50094558
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 16.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 17.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 16.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.04.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |