Peil OÜ
Registrisse kantud 14554647Peil OÜ (registrikood 14554647) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 18 771 eurot ja puhaskasum 3 638 eurot, bilansimaht 27 713 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Taavi Peil. Juhatuse liige on Taavi Peil. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.08.2018 (8 a 1 k) · Võidu tn 30, Rakvere linn, 44313
Registriandmed KMKR EE102170016 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.08–31.07
- KMKR number
- EE102170016
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.08 – 31.07
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 19,4 % | 2024: 11,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,2 % | 2024: 16,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,8 % | 2024: 58,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −2,2 % | 2024: −18,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −1,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 771 | 19 184 | 23 636 | 21 215 | 27 583 | 20 099 | 1 332 |
| Puhaskasum | 3 638 | 2 228 | -4 787 | 133 | 11 271 | 1 629 | 510 |
| Käibevara | 17 291 | 10 097 | 5 250 | 6 871 | 9 022 | 6 980 | 5 514 |
| Põhivara | 10 422 | 12 860 | 15 095 | 17 532 | 19 969 | 22 407 | 17 496 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 27 713 | 22 957 | 20 345 | 24 403 | 28 991 | 29 387 | 23 010 |
| Kohustised kokku | 10 591 | 9 473 | 9 089 | 8 360 | 13 081 | 24 748 | 20 000 |
| Omakapital | 17 122 | 13 484 | 11 256 | 16 043 | 15 910 | 4 639 | 3 010 |
| Kasumimarginaal | 19,4 % | 11,6 % | -20,3 % | 0,6 % | 40,9 % | 8,1 % | 38,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 17 291 € · 62,4 %
- Põhivara 10 422 € · 37,6 %
- Lühiajalised kohustised 10 591 € · 38,2 %
- Omakapital 17 122 € · 61,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 37,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 956 € | 0 € | 26 784 € | 1 |
| II kv 2026 | 75 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 19 € | 0 € | 22 985 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 720 € | 0 € | 25 899 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 723 € | 0 € | 16 944 € | 1 |
| II kv 2025 | 84 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 84 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 219 € | 0 € | 1 811 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 985 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 928 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.10.20262026. a majandusaasta aruanne esitatud
-
19.01.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50101337 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50101337 / 2
-
30.08.2018Esmakanne Ä 50101337
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 13.01.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 06.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.01.2020 | Väikeettevõtja |