Riveko OÜ
Registrisse kantud 14571309Riveko OÜ (registrikood 14571309) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Järva-Jaani alev, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 205 048 eurot ja puhaskasum -7 699 eurot, bilansimaht 35 797 eurot. Juhatuse liikmed on Riio Põldmaa, Silva Licht. Maksuvõlg on 1 033,64 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.09.2018 (8 a 0 k) · Pärna tn 16, Järva-Jaani alev, 73301
Registriandmed KMKR EE102306123 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102306123
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,8 % | 2024: -2,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -307,5 % | 2024: -61,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 7,0 % | 2024: 25,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −13,8 % | 2024: +22,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +24,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 205 048 | 237 759 | 194 317 | 214 006 | 161 427 | 69 628 | – |
| Puhaskasum | -7 699 | -6 280 | -10 234 | 18 097 | 5 008 | 1 400 | -288 |
| Käibevara | 18 577 | 16 200 | 18 476 | 25 167 | 10 308 | 7 237 | 2 212 |
| Põhivara | 17 220 | 23 984 | 29 561 | 33 238 | 32 915 | 3 023 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 35 797 | 40 184 | 48 037 | 58 405 | 43 223 | 10 260 | 2 212 |
| Kohustised kokku | 33 293 | 29 981 | 31 554 | 31 688 | 34 603 | 6 648 | – |
| Omakapital | 2 504 | 10 203 | 16 483 | 26 717 | 8 620 | 3 612 | 2 212 |
| Kasumimarginaal | -3,8 % | -2,6 % | -5,3 % | 8,5 % | 3,1 % | 2,0 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 18 577 € · 51,9 %
- Põhivara 17 220 € · 48,1 %
- Lühiajalised kohustised 33 293 € · 93,0 %
- Omakapital 2 504 € · 7,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 93,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 48,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 576 € | 3 461 € | 58 226 € | 5 |
| II kv 2026 | 9 930 € | 4 658 € | 49 323 € | 5 |
| I kv 2026 | 7 576 € | 3 847 € | 41 299 € | 5 |
| IV kv 2025 | 6 661 € | 4 120 € | 46 734 € | 5 |
| III kv 2025 | 6 659 € | 4 492 € | 67 515 € | 5 |
| II kv 2025 | 6 175 € | 4 090 € | 48 426 € | 5 |
| I kv 2025 | 3 048 € | 1 645 € | 42 476 € | 5 |
| IV kv 2024 | 6 858 € | 3 674 € | 51 880 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 192 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 154 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 52,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 19 409 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 444 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 1 033,64 €
- 07.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 398,97 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPärna tn 16, Järva-Jaani alev, 73301
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toitlustamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 712 | 1 457 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Järva Vallavalitsus · maksed 316 €
- SA Järvamaa · maksed 216 €
- Pärnu Linnavalitsus · maksed 180 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 1033.64 €
-
07.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50103126 / 5
-
23.11.2021Muutmiskanne Ä 50103126 / 4
-
19.11.2021Muutmiskanne Ä 50103126 / M3
-
01.11.2021Muutmiskanne Ä 50103126 / M2
-
08.10.2021Muutmiskanne Ä 50103126 / 3
-
28.09.2021Muutmiskanne Ä 50103126 / M1
-
10.12.2018Muutmiskanne Ä 50103126 / 2
-
20.09.2018Esmakanne Ä 50103126
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.01.2020 | Väikeettevõtja |