Männik OÜ
Registrisse kantud 14770894Männik OÜ (registrikood 14770894) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Kambja alevik, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 355 742 eurot ja puhaskasum 9 324 eurot, bilansimaht 129 321 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marju Männik. Juhatuse liikmed on Marju Männik, Maie Männik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.07.2019 (7 a 2 k) · Aia tn 1a, Kambja alevik, 62034
Registriandmed KMKR EE102191202 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102191202
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,6 % | 2024: 4,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,6 % | 2024: 16,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,9 % | 2024: 77,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 3,9 |
| Müügitulu kasv | +6,0 % | 2024: +11,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 355 742 | 335 650 | 301 293 | 319 381 | 276 684 | 189 173 |
| Puhaskasum | 9 324 | 15 413 | 17 736 | 11 567 | 3 480 | -4 255 |
| Käibevara | 93 212 | 106 231 | 101 106 | 80 900 | 93 780 | 44 752 |
| Põhivara | 36 109 | 14 744 | 20 709 | 23 985 | 18 143 | 20 602 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 129 321 | 120 975 | 121 815 | 104 885 | 111 923 | 65 354 |
| Kohustised kokku | 41 556 | 27 533 | 26 056 | 26 863 | 45 468 | 67 109 |
| Omakapital | 87 765 | 93 442 | 95 759 | 78 022 | 66 455 | -1 755 |
| Kasumimarginaal | 2,6 % | 4,6 % | 5,9 % | 3,6 % | 1,3 % | -2,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 93 212 € · 72,1 %
- Põhivara 36 109 € · 27,9 %
- Lühiajalised kohustised 41 556 € · 32,1 %
- Omakapital 87 765 € · 67,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 27,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 31 782 € | 16 781 € | 120 205 € | 13 |
| II kv 2026 | 30 093 € | 14 652 € | 108 399 € | 13 |
| I kv 2026 | 29 690 € | 14 917 € | 118 863 € | 13 |
| IV kv 2025 | 15 489 € | 9 984 € | 93 904 € | 12 |
| III kv 2025 | 21 183 € | 12 244 € | 88 706 € | 8 |
| II kv 2025 | 24 785 € | 11 461 € | 86 582 € | 9 |
| I kv 2025 | 17 157 € | 10 051 € | 72 362 € | 9 |
| IV kv 2024 | 21 307 € | 11 770 € | 89 842 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 594 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 594 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 52,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 26,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 40 068 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 827 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAia tn 1a, Kambja alevik, 62034
Tegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Jaekaubandus · Registreeritud toidukäitleja
-
Toitlustamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 3 029 | – |
| Müük avalikule sektorile | 5 642 | 5 985 |
| Toetused kokku | 3 029 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 3 029 €
- MTÜ Tartumaa Omavalitsuste Liit · maksed 2 420 €
- SA Valgamaa Arenguagentuur · maksed 1 053 €
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 624 €
- Tartu Ülikool · maksed 547 €
- SOTSIAALMINISTEERIUM · maksed 435 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.11.2024Muutmiskanne Ä 50124678 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50124678 / 5
-
25.02.2021Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50124678 / 4
-
16.02.2021Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50124678 / M2
-
20.01.2021Muutmiskanne Ä 50124678 / 3
-
01.08.2019Muutmiskanne Ä 50124678 / 2
-
30.07.2019Muutmiskanne Ä 50124678 / M1
-
29.07.2019Esmakanne Ä 50124678
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 31.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.06.2021 | Väikeettevõtja |