Sinimeri NB8 OÜ
Registrisse kantud 14771764Sinimeri NB8 OÜ (registrikood 14771764) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala valdusfirmade tegevus (EMTAK 64211). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -493 eurot, bilansimaht 168 463 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Markku Ensio Jääskeläinen. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Markku Ensio Jääskeläinen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.07.2019 (7 a 2 k) · Ahtri tn 12, Tallinn, 15551
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Valdusfirmade tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -33,4 % | 2024: -52,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,9 % | 2024: 1,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 141,7 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | – | – | – |
| Puhaskasum | -493 | -1 034 | 2 346 | -28 258 | 22 627 | 6 290 |
| Käibevara | 13 014 | 13 603 | 15 865 | 71 895 | 142 592 | 112 900 |
| Põhivara | 155 449 | 155 449 | 205 449 | 155 449 | 103 016 | 100 017 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 168 463 | 169 052 | 221 314 | 227 344 | 245 608 | 212 917 |
| Kohustised kokku | 166 985 | 167 081 | 218 309 | 226 685 | 216 691 | 206 627 |
| Omakapital | 1 478 | 1 971 | 3 005 | 659 | 28 917 | 6 290 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 014 € · 7,7 %
- Põhivara 155 449 € · 92,3 %
- Pikaajalised kohustised 166 985 € · 99,1 %
- Omakapital 1 478 € · 0,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 99,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
E-Residency Hub OÜ
- HeyReach Inc OÜ Muu roll
- Aeroviser OÜ Muu roll
- Specter Labs OÜ Muu roll
- 285 South West OÜ Muu roll
- Tradewise Group OÜ Muu roll
- Moving Words OÜ Muu roll
- Loki Games OÜ Muu roll
- LegitGrails OÜ Muu roll
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Hepta Insights OÜ | 1,73 % | 101 € | 13.09.2023 | 1 369 956 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (3)
-
Hepta Insights OÜ 1,73 %
Skeem
LEI 254900CEWY2G5TZRVV44
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50124771 / 5
-
10.02.2023Muutmiskanne Ä 50124771 / 4
-
01.02.2023Muutmiskanne Ä 50124771 / 3
-
16.03.2022Muutmiskanne Ä 50124771 / 2
-
30.07.2019Esmakanne Ä 50124771
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 12.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.08.2021 | Väikeettevõtja |