TRANSWORK OÜ
Registrisse kantud 14841039TRANSWORK OÜ (registrikood 14841039) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Kasemetsa küla, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 568 158 eurot ja puhaskasum 2 621 eurot, bilansimaht 195 289 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Edvard Silberg. Juhatuse liige on Edvard Silberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.11.2019 (6 a 11 k) · Väikemetsa põik 28, Kasemetsa küla, 75501
Registriandmed KMKR EE102208179 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102208179
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,5 % | 2024: -4,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,4 % | 2024: -24,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 39,6 % | 2024: 41,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +46,7 % | 2024: +18,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +42,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 568 158 | 387 182 | 326 120 | 152 091 | 202 138 | 95 429 |
| Puhaskasum | 2 621 | -18 300 | 66 095 | -12 714 | 26 207 | 9 646 |
| Käibevara | 93 505 | 66 179 | 70 721 | 34 092 | 25 536 | 9 046 |
| Põhivara | 101 784 | 114 858 | 53 199 | 26 289 | 18 896 | 1 941 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 195 289 | 181 037 | 123 920 | 60 381 | 44 432 | 10 987 |
| Kohustised kokku | 117 983 | 106 352 | 30 935 | 33 491 | 4 828 | 1 277 |
| Omakapital | 77 306 | 74 685 | 92 985 | 26 890 | 39 604 | 9 710 |
| Kasumimarginaal | 0,5 % | -4,7 % | 20,3 % | -8,4 % | 13,0 % | 10,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 93 505 € · 47,9 %
- Põhivara 101 784 € · 52,1 %
- Lühiajalised kohustised 117 983 € · 60,4 %
- Omakapital 77 306 € · 39,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 60,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 52,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 18 533 € | 8 775 € | 191 500 € | 10 |
| II kv 2026 | 14 039 € | 6 839 € | 171 966 € | 7 |
| I kv 2026 | 24 339 € | 9 913 € | 181 385 € | 7 |
| IV kv 2025 | 23 285 € | 8 603 € | 182 052 € | 6 |
| III kv 2025 | 5 538 € | 4 027 € | 162 044 € | 4 |
| II kv 2025 | 11 354 € | 3 704 € | 116 450 € | 5 |
| I kv 2025 | 13 822 € | 3 465 € | 123 971 € | 4 |
| IV kv 2024 | 8 972 € | 4 264 € | 143 570 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 178 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 925 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 47,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 63 833 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 563 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVäikemetsa põik 28, Kasemetsa küla, 75501
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 17. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Saku vald 46,7 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 465 | 14 999 |
| Toetused kokku | 2 465 | 14 999 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 2 465 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50132260 / 3
-
10.07.2023Muutmiskanne Ä 50132260 / 2
-
04.11.2019Esmakanne Ä 50132260
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.07.2022 | Mikroettevõtja |