T19 OÜ
Registrisse kantud 14911449T19 OÜ (registrikood 14911449) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 308 908 eurot ja puhaskasum -3 511 eurot, bilansimaht 39 839 eurot. Juhatuse liikmed on Martin Kendra, Rainer Lopp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.02.2020 (6 a 8 k) · Turu plats 4, Tallinn, 11614
Registriandmed KMKR EE102231793 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102231793
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,1 % | 2024: 3,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -18,9 % | 2024: 38,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,5 % | 2024: 72,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | −7,9 % | 2024: +5,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 308 908 | 335 490 | 318 863 | 322 601 | 270 385 | 203 949 |
| Puhaskasum | -3 511 | 13 215 | 8 202 | 23 872 | 1 488 | 9 931 |
| Käibevara | 19 495 | 17 500 | 15 083 | 15 947 | 7 057 | 11 906 |
| Põhivara | 20 344 | 29 423 | 21 987 | 22 257 | 7 322 | 864 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 39 839 | 46 923 | 37 070 | 38 204 | 14 379 | 12 770 |
| Kohustised kokku | 21 305 | 12 878 | 1 077 | 413 | 460 | 339 |
| Omakapital | 18 534 | 34 045 | 35 993 | 37 791 | 13 919 | 12 431 |
| Kasumimarginaal | -1,1 % | 3,9 % | 2,6 % | 7,4 % | 0,6 % | 4,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 19 495 € · 48,9 %
- Põhivara 20 344 € · 51,1 %
- Lühiajalised kohustised 21 305 € · 53,5 %
- Omakapital 18 534 € · 46,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 53,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 51,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 37 667 € | 15 315 € | 184 734 € | 10 |
| II kv 2026 | 8 610 € | 833 € | 52 133 € | 10 |
| I kv 2026 | 3 765 € | 3 000 € | 4 405 € | 0 |
| IV kv 2025 | 12 164 € | 7 454 € | 59 962 € | 0 |
| III kv 2025 | 41 795 € | 18 803 € | 186 850 € | 10 |
| II kv 2025 | 7 516 € | 4 119 € | 57 337 € | 13 |
| I kv 2025 | 4 224 € | 3 000 € | 6 708 € | 1 |
| IV kv 2024 | 11 437 € | 6 657 € | 67 591 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 12 556 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 105 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 61 578 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 982 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rainer Lopp
- Kius Resto OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Catetrade OÜ Osanik
- Anname Jõudu OÜ Osanik
-
Martin Kendra
- Kius Resto OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- OÜ Kuldlusikas Tegelik kasusaaja
- Anname Jõudu OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTuru plats 4, Tallinn, 11614
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 529 | – |
| Müük avalikule sektorile | 174 | 1 166 |
| Toetused kokku | 529 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 529 €
- Laulasmaa Kool · maksed 174 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50139690 / 5
-
26.11.2021Muutmiskanne Ä 50139690 / 4
-
25.01.2021Muutmiskanne Ä 50139690 / 3
-
09.12.2020Muutmiskanne Ä 50139690 / 2
-
06.11.2020Muutmiskanne Ä 50139690 / M2
-
13.02.2020Esmakanne Ä 50139690
-
12.02.2020Esmakanne Ä 50139690 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.05.2021 | Väikeettevõtja |