Voltare OÜ
Registrisse kantud 14952796Voltare OÜ (registrikood 14952796) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Loo alevik, tegevusala elektripaigaldustööd (EMTAK 43211). 2025. aasta müügitulu oli 47 409 eurot ja puhaskasum -12 135 eurot, bilansimaht 21 123 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Taiko Juga. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Taiko Juga. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.04.2020 (6 a 6 k) · Liivakandi tee 5, Loo alevik, 74201
Registriandmed KMKR EE102249170 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102249170
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektripaigaldustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -25,6 % | 2024: 13,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -927,0 % | 2024: 37,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 6,2 % | 2024: 57,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +28,7 % | 2024: +2,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +81,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 47 409 | 36 829 | 35 781 | 26 434 | 15 377 | 2 408 |
| Puhaskasum | -12 135 | 5 003 | 261 | 2 969 | 2 239 | 473 |
| Käibevara | 6 491 | 5 568 | 1 792 | 1 132 | 932 | 469 |
| Põhivara | 14 632 | 17 901 | 19 804 | 22 169 | 2 339 | 476 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 21 123 | 23 469 | 21 596 | 23 301 | 3 271 | 945 |
| Kohustised kokku | 19 814 | 10 025 | 13 155 | 15 119 | 158 | 472 |
| Omakapital | 1 309 | 13 444 | 8 441 | 8 182 | 3 113 | 473 |
| Kasumimarginaal | -25,6 % | 13,6 % | 0,7 % | 11,2 % | 14,6 % | 19,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 491 € · 30,7 %
- Põhivara 14 632 € · 69,3 %
- Lühiajalised kohustised 11 882 € · 56,3 %
- Pikaajalised kohustised 7 932 € · 37,6 %
- Omakapital 1 309 € · 6,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 93,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 69,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43211 Elektripaigaldustööd põhitegevus 44 890 €
-
62202 Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus 2 092 €
-
33121 Masinate ja seadmete remont ning hooldus 427 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 926 € | 2 874 € | 18 102 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 564 € | 1 035 € | 23 150 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 696 € | 0 € | 11 388 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 598 € | 1 085 € | 8 193 € | 1 |
| III kv 2025 | 727 € | 1 085 € | 12 519 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 121 € | 135 € | 14 341 € | 1 |
| I kv 2025 | 276 € | 0 € | 10 942 € | 1 |
| IV kv 2024 | 431 € | 0 € | 4 500 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 642 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 958 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 58,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 034 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 842 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Valgusmaastik OÜ | 100 % | 100 € | 21.11.2025 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Valgusmaastik OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLiivakandi tee 5, Loo alevik, 74201
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50144273 / 5
-
04.08.2023Muutmiskanne Ä 50144273 / 4
-
03.08.2023Muutmiskanne Ä 50144273 / M1
-
22.08.2022Muutmiskanne Ä 50144273 / 3
-
15.06.2021Muutmiskanne Ä 50144273 / 2
-
15.04.2020Esmakanne Ä 50144273
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Mikroettevõtja |