Vändra Vints OÜ
Registrisse kantud 14982975Vändra Vints OÜ (registrikood 14982975) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Vändra alev, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 112 797 eurot ja puhaskasum -17 073 eurot, bilansimaht 106 700 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ralf-Henry Kaas. Juhatuse liige on Ralf-Henry Kaas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.06.2020 (6 a 4 k) · Vana tn 106, Vändra alev, 87701
Registriandmed KMKR EE102407844 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102407844
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -15,1 % | 2024: 6,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -29,6 % | 2024: 12,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,1 % | 2024: 41,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | −25,8 % | 2024: +7,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +30,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 112 797 | 152 076 | 141 834 | 157 562 | 47 479 | 30 048 |
| Puhaskasum | -17 073 | 9 332 | 10 065 | 29 549 | 7 902 | 15 467 |
| Käibevara | 21 948 | 71 282 | 46 054 | 31 216 | 16 685 | 4 345 |
| Põhivara | 84 752 | 109 570 | 58 466 | 51 282 | 26 963 | 11 213 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 106 700 | 180 852 | 104 520 | 82 498 | 43 648 | 15 558 |
| Kohustised kokku | 49 000 | 106 036 | 39 036 | 29 579 | 20 279 | 91 |
| Omakapital | 57 700 | 74 816 | 65 484 | 52 919 | 23 369 | 15 467 |
| Kasumimarginaal | -15,1 % | 6,1 % | 7,1 % | 18,8 % | 16,6 % | 51,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 21 948 € · 20,6 %
- Põhivara 84 752 € · 79,4 %
- Lühiajalised kohustised 22 291 € · 20,9 %
- Pikaajalised kohustised 26 709 € · 25,0 %
- Omakapital 57 700 € · 54,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 45,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 79,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
49411 Kaubavedu maanteel põhitegevus 37 663 €
-
43129 Muud kaeve- ja mullatööd 31 614 €
-
52219 Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad 19 033 €
-
46191 Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus 11 666 €
-
81301 Maastiku hooldus ja korrashoid 4 711 €
-
43111 Lammutamine 3 970 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 1 300 €
-
43222 Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus 1 240 €
-
43351 Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine 925 €
-
43999 Muud eriehitustööd 625 €
-
95221 Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus 50 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 513 € | 2 399 € | 44 668 € | 3 |
| II kv 2026 | 5 573 € | 2 115 € | 37 123 € | 2 |
| I kv 2026 | 2 930 € | 1 942 € | 18 390 € | 2 |
| IV kv 2025 | 6 336 € | 2 034 € | 40 082 € | 2 |
| III kv 2025 | 4 596 € | 2 234 € | 28 880 € | 2 |
| II kv 2025 | 5 025 € | 2 386 € | 27 831 € | 3 |
| I kv 2025 | 9 983 € | 1 952 € | 49 240 € | 3 |
| IV kv 2024 | 2 159 € | 1 955 € | 14 779 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 504 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 800 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 31,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 14 889 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 513 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ralf-Henry Kaas
- Lant OÜ Juhatuse liige
- Põhja-Pärnumaa vald, Vändra alev, Raudtee tn 6 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 8 524 | 8 325 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitseliit · maksed 7 656 €
- Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus · maksed 868 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.09.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50147502 / 4
-
18.12.2023Muutmiskanne Ä 50147502 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50147502 / 2
-
03.06.2020Esmakanne Ä 50147502
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 25.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.04.2021 | Mikroettevõtja |